Telefonunuzu Seçin

Varsayılan Telefon
Telefonunuza uyumlu kablo çeşitlerini görmek için cihazınızı seçin

Kablo ve Dönüştürücüler

    

kablo ve dönüştürücü çeşitleri

Akıllı telefonları ve elektronik cihazları video, ses ve görüntü almak için oldukça fazla kullanıyoruz. Akıllı cihazlarımızın bu özelliklerini kullandıktan sonra dosya ve veri aktarma işlemlerine ihtiyaç duyabiliyoruz.

Bu işlemler kimi zaman kablosuz yapılabildiği gibi kimi zamanlar da kablolu aparatlar sayesinde yapılabiliyor. Özellikle kaliteli ses ve görüntüler almanızı sağlayan HDMI dönüştürücüler son derece kullanışlı ürünler.

USB dönüştürücülerle Android tabanlı tablet ve telefonlarınıza uyumlu USB ürünlerini bağlayabilirsiniz. Örneğin Flash bellek, harici disk gibi ürünleri akıllı telefona bağlayabilir ve içeriklerini görüntüleyebilir ve kopyalayabilirsiniz.

Dönüştürücüler ile akıllı telefonlarınıza USB aracılığı ile mouse ve klavye bağlayabilir ve rahatlıkla kullanabilirsiniz. Kablo çeviricileri ile telefon ve tabletlerinizi TV ve projeksiyon cihazlarına kolaylıkla bağlayabileceksiniz. Hem de görüntü ve ses kalitesinden taviz vermeden.

MobilCadde.com‹dan satın alacağınız kablo ve dönüştürücüler akıllı telefon ve tabletlerinizle tam uyumludur. Sitemizde iPhone dönüştürücülerini, Samsung, Android, HTC ve LG gibi Android tabanlı cihazlarında kablo ve dönüştürücülerini kolaylıkla bulabilirsiniz.

Akıllı telefon ve tablet kullanıcılarına yüzlerce çeşit kablo ve dönüştürücüler sunan MobilCadde.com, siparişlerde 100 TL ve üzeri ücretsiz kargo imkanı sunuyor. Yüksek kaliteli malzemelerden üretilmiş aksesuarlar aynı gün kargo fırsatıyla sizin olsun!