Telefonunuzu Seçin

Telefonunuza uyumlu kart okuyucu çeşitlerini görmek için cihazınızı seçin

Kart Okuyucular

    
PhotoFast CR-8800 iOS MikroSD Beyaz Kart Okuyucu
208,88 TL+ KDV
191,83 TL+ KDV
USB Çoklu Kart Okuyucu
27,30 TL+ KDV
USB MicroSD Kart Okuyucu
13,90 TL+ KDV
10,05 TL+ KDV
Hafıza kartı okuyucusu ile bellek kartlarınız ve bilgisayarınız arasındaki verilerinizi taşımak daha kolay olamazdı. Bilgisayarınıza veya medya aygıtınıza bağlı kalmadan fotoğraf, video, müzik ve daha fazlasını aktarmak için kullanılan kart okuyucular pratiklik, özgürlük sunan mobil hafızalardır. Cihazınızdan çıkarttığınız hafıza kartını, kart okuyucusuna yerleştirmeniz ve kart okuyucuyu bilgisayarınızdaki bir USB portuna takmanız yeterlidir.

Kart okuyucular kategorimizde, dijital fotoğraf makinesi hafıza kartları için standart bir SD kart okuyucusu, süper kompakt akıllı telefon kartı için bir Mikro SD kart okuyucu ya da çeşitli kart türleri için standart bir hafıza kartı okuyucu olsun, ihtiyaçlarınıza uygun bir tane bulabilirsiniz. Harici bir cihazdan bilgisayarınıza veya tersi dosyalar almak istediğinizde, hafıza kartı okuyucuları iş için üretilmiştir. İki yönlü aktarım, dosyalarınızı istediğiniz yere koymanın kolay bir yolunu sunar. Kart okuyucularını çalıştırmak için hiçbir pil veya başka bir güç kaynağı gerekmiyor. Sadece takın ve başlayın USB size kolay bağlantı gücü sağlar. Hızlı USB 2.0 kart okuyucuları ile dosyalarınızı hızlı bir şekilde aktarmak çok kolaydır, ayrıca geriye dönük olarak USB 1.1 sistemleri ile uyumludur ve Windows ve Mac işletim sistemleriyle çalışırlar.

Yüksek kapasiteli bir kart okuyucu, verileri ve görüntüleri bir bellek kartından bilgisayarınıza, tabletinize veya yazıcıya aktarmanın kolay yoludur. Popüler çeşitlerimiz arasında; tüm popüler hafıza kartlarını okuyup yazabilen, küçük boyutlu "Çoklu Hafıza Kartı Okuyucu", MicroSD karttan akıllı cihazlarınıza dosya aktarımı yapabilen "PhotoFast 4KiReader iOS MikroSD Kart Okuyucu" veya pek çok fonksiyonu bir arada sunan "Cortrea USB Type-C USB Hub ve Kart Okuyucu" gibi en fonksiyonel modeller yer alıyor.

Kategorimizde yüksek standart kalitesindeki zengin çeşitlilik içerisinde yer alan kart okuyucu tiplerinden ihtiyacınız olanı belirlemek için ""telefona özel filtrele" yönergesi aramanızı kolaylaştıracaktır. Beğendiğiniz ürüne sahip olmak için kredi kartına taksit, kapıda ödeme ve ücretsiz hızlı kargo seçenekleri ile MobilCadde.comdan sepetinize eklemek yeterli olacaktır.