Telefonunuzu Seçin

Varsayılan Telefon
Telefonunuza uyumlu powerbank çeşitlerini görmek için cihazınızı seçin

Powerbank

    

USB Çıkış Sayısı

Çıkış Volt

Çıkış Amper

Kapasite

powerbank çeşitleri

Kısaca tanımlayacak olursak Powerbank, taşınabilir şarj cihazıdır. Powerbank‹ler; telefon ve tabletlerin her geçen gün geliştirilerek daha kapsamlı özelliklere sahip olduğu ve bu cihazların günden güne daha yaygın ve yoğun olarak kullanılmaya başlandığı günümüzde bir ihtiyaç olarak ortaya çıkmıştır.

Powerbank modellerini istediğiniz her zaman ve ihtiyaç duyduğunuz her yerde, telefon veya tabletinizi kolayca şarj etmek için kullanabilirsiniz. İşte, okulda, seyahatte, alışverişte, spor salonunda; kısacası priz bulamayabileceğiniz her yerde imdadınıza yetişen Powerbank, içerisindeki enerjiyi bir kablo vasıtasıyla elektronik cihazlara aktararak şarj etmeye yarayan bir cep telefonu aksesuarıdır.

Akıllı telefonların sunduğu olanaklar sayesinde sıklıkla ve yoğun olarak kullanılması şarj problemini ortaya çıkarırken, telefonların birincil amacının haberleşme olduğunu hatırladığımızda ise bu problem daha da büyük bir sorun halini alıyor. Telefon ve tabletlerin bataryalarının zamanla zayıfladığını ve daha hızlı bir şekilde şarjlarının tükenmeye başladığını da hesaba katacak olursak; Powerbank‹ler, özellikle gününü evinden dışarıda geçirenler için büyük bir ihtiyaç.

Powerbank modelleri değerlendirilirken mAh ve amper değerlerine dikkat etmeniz gerekir. mAh değeri, cihazın depolayabileceği ve diğer cihazlara aktarabileceği enerji kapasitesini gösterirken; amper değeri ise enerji aktarımının hızı üzerinde etkilidir. mAh değeri yükseldikçe aktarılacak enerji artarken, amper değerinin yüksek olması aktarımın daha hızlı gerçekleşeceğine işaret eder.

Lightning, Micro USB, TYPE-C gibi girişlerle uyumlu Powerbank Modellerini Mobilcadde.com‹da farklı tasarım ve işlevlere sahip seçeneklerle bulabilmeniz mümkün. mobilcadde.com Powerbank Fiyatları ile istediğiniz Powerbank modeline uygun fiyat ve ücretsiz kargo avantajıyla sahip olabilir, telefon veya tabletinizi dilediğiniz zaman, dilediğiniz yerde kolayca şarj edebilirsiniz.