Telefonunuzu Seçin

Telefonunuza uyumlu ekran koruyucu çeşitlerini görmek için cihazınızı seçin

Ekran Koruyucu Filmler

    

ekran koruyucu film çeşitleri

Bir akıllı telefonun en önemli parçalarından biri olan ekranlar, çoğu hassas ve çizilebilir bir yapıya sahip oluyor. Telefon ekranınızı her türlü kirden, tozdan, çiziklerden korumak için ekran koruyucu kullanmak gerekiyor. MobilCadde.com‹da farklı çeşit ve özelliklerde ekran koruyucular olduğu gibi, Dafoni, Spigen, Buff gibi ünlü markaların da ekran koruyucuları yer alıyor. Dafoni marka ekran koruyucular bir çok ürüne nazaran kırılmaz ve telefonun ekranını daha iyi koruduğu ve çizilmelere karşı da daha dayanıklı olduğu test edilmiştir. Ayrıca diğer ekran filmlerinde olduğu gibi ekranınızda parmak izi olma olasılığı azalmaktadır. Eğer kırılmaz cam ekran koruyucu kullanıyorsanız telefonunuzla doyasıya oyun oynayabilirsiniz ve çocuğunuzu telefonunuzla oynattığınızda endişelenmenize gerek kalmaz.

Kırılmaz cam ekran koruyucular sayesinde cebinizde ya da çantanızda telefonunuzun ekranında da koruma sağlayabilirsiniz. Dolayısıyla çantanızdaki anahtar vb. eşyalar telefonunuza zarar veremez

iPhone 7 kırılmaz cam ve film ekran koruyucu, gibi daha birçok telefonun ekran ürününü MobilCadde.com‹da bulabilirsiniz. İster parmak izi bırakmayan mat ekran filmleri, isterseniz görüntü kalitesini bozmayan şeffaf ekran filmleri ya da telefonunuza ultra koruma sağlayan cam ekran koruyucuları tercih edebilirsiniz. MobilCadde.com üstün operasyon gücü ve hızlı ekibi sayesinde telefonunuza uygun sipariş ettiğiniz ekran filmi aynı gün kargoya verilir, en hızlı şekilde evinize ulaşır.