Telefonunuzu Seçin

Telefonunuza uyumlu koruyucu çeşitlerini görmek için cihazınızı seçin

Kavisli Ekran Koruyucular

    
Cep telefonu kullanımı iletişimin yanı sıra daha birçok özelliği ile hayatımızı kolaylaştırarak işlerimizi düzene koyabilmek için de büyük rol oynuyor. Bunca büyük öneme sahip olan cep telefonların en hassas yanı ekranlarıdır. Ekran korumasında kavisli 3d ekran koruyucuları kullanarak ekranınıza daha yüksek bir koruma kazandırabilirsiniz.

Kavisli curve ekran koruyucu modelleri arasında telefon markanızın yanı sıra model ile de tam uyumlu olan seçimi yapmanız gerekir. Marka ve model olarak uyumlu olan seçimi yaptığınız takdirde telefon ekranınız ile uyum sağlayacaktır. Dafoni ve Eiroo markalarına ait olan birçok farklı markaya ve modelle uyumlu olan kavisli ekran koruyucu modelleri farklı fiyat aralıkları ve farklı özellikleri ile sitemizde yer alıyor.Tüm cep telefonu marka ve modellerinize uygun olarak kavisli ekran koruyucular sitemizde yer alıyor.

Sizin için en uygun olan seçimi yaparak anıdan kavisli ekran koruyucunuza sahip olabilirsiniz. Hem cep telefonunuzun güvenliğini sağlayabilir hem de daha rahat bir kulanım imkânına kavuşabilirsiniz. Kavisli ekran koruyucular kolay takılabilme özelliğinin yanı sıra istenildiği zamanda da rahatlıkla çıkarılabiliyor. Telefon ekranınızda ise hiçbir leke veya iz kalması mümkün değildir.

MobilCadde sitemizden yapacağını alışverişlerinizde tutarınızın 20 TL ve üstü olması durumunda ise ücretsiz kargo fırsatını sunuyoruz. Aynı zamanda firmamız satılan her ürün için değişim ya da iade hakkınızı da saklı tutarak her hangi bir sorun oluşumunda ücretsiz hizmet sunuyor. Yüzlerce ürün çeşidi içinde en pahalıdan en uygun fiyat seçeneğin sahip olan birçok modelli sizler için ürün listesine kattık. Sipariş verdiğiniz ürünleri aynı gün kargoya teslim ederek kısa sürede teslimatın gerçekleşmesini sağlıyoruz.