Telefonunuzu Seçin

Telefonunuza uyumlu batarya çeşitlerini görmek için cihazınızı seçin

Bataryalar

    
Orjinal iPhone 6 Batarya
144,00 TL+ KDV

batarya çeşitleri

Akıllı telefonların en önemli sorunudur bataryanın çabuk bitmesi. Bataryanın çabuk bitmesinin en önemli sebebi akıllı telefon bataryasının yani pilinin ömrünün dolmasıdır.

Çabuk bitmesi ile beraber bataryanın şişmesi, çok ısınması ve birden bitmesi de bataryanızın ömrünün bitmek üzere olduğunu gösterir.

iPhone 4, 5 ve 6, Samsung Galaxy S3, S4, S5, Note 2 ve Note 4, HTC, LG, Nexus ve Sony model ve serileri için en uygun ve cihazınızla tam uyumlu bataryaları MobilCadde.com‹da kolaylıkla bulabilirsiniz. Hem de en uygun fiyata.
Bozulmuş bir batarya akıllı telefonunuza zarar verebileceği için değişimi önemlidir. Genellikle bataryaların arızalanmasını iki temel sebebi vardır. Bunlardan birincisi hatalı şarj etme ile alakalıdır. İkincisi ise her bataryanın belirli bir şarj edilme ömrü vardır. Doğru yöntemlerle şarj etseniz bil belirli bir sayıdan ya da zamandan sonra ilk zamanlarda aldığınız performansı almanız mümkün değildir.

Ayrıca yedek bataryalar seyahat halinde ya da acil durumlarda çok işe yarayabilecek ürünlerdir.

Cihazınız ile tam uyumlu ve kaliteli bataryalar MobilCadde.com‹da sizi bekliyor. Üstelik aynı gün kargo imkanı ile. İstediğiniz an siparişinizi oluşturabilir ve siparişinizin öncesinde ya da sonrasında MobilCadde.com müşteri hizmetlerinden yardım alabilirsiniz.