Telefonunuzu Seçin

Telefonunuza uyumlu batarya çeşitlerini görmek için cihazınızı seçin

Şarjlı Kılıflar

    
Tüm akıllı telefon kullanıcılarının ortak sorunu hiç şüphe yok ki çabuk biten pillerdir. Güne başlarken telefonunuzu şarj edersiniz çoğu zaman akşam sizi yarı yolda bırakır. Şarj bitmesi ihtimalini azaltmak için kullanılan en yaygın yöntem ise şarjlı kılıflar.

Mesela iPhone 6 şarjlı kılıfın takılması çok basittir. Cihazınızın şarj soketine denk getirip, hafifte bastırdığınızda kolayca yerine oturur. Bu sayede yanınızda yedek batarya taşımak yerini onu kılıfınızın içinde taşımış olursunuz. iPhone 6 plus 2 güne kadar idare eden şarjı ile bir nebze de olsa bu sorunu çözmüş olsa da diğer marka ve modeller için şikayetler devam etmektedir.

Samsung, HTC, LG gibi Android işletim sistemi yüklü cihazlarınızda da gönül rahatlığı ile şarjlı kılıf kullanabilir, iletişiminizi kurmaya devam edebilirsiniz. Özellikle HTC one, Samsung S3, S4 ve Galaxy Note modelleri ve serileri batarya ve pil ömrü ile ilgili sıkça şikayet almaktadır.

Şarjlı kılıflar cihazınızı herhangi bir zarar vermez. Ancak kalitesiz, çin malı kılıflar almamaya özen göstermelisiniz.

Şarjlı kılıfların çalışma mantığı çok basittir. İhtiyacınız olduğunuzda açma kapama tuşu ile çalıştırırsınız. Bu kılıflar cihazınızı bir kere yaklaşık %100 şarj edebilir.

Dilerseniz şarjlı cüzdan kılıf tarzında tasarımları ve modelleri tercih ederek görünümü de ön plana çıkarabilirsiniz.

En kaliteli, cihazınıza tam uyumlu ve uygun şarjlı kılıf fiyatlarını aynı gün ve ücretsiz kargo imkanı ile MobilCadde.com‹da kolayca bulabileceksiniz.