Telefonunuzu Seçin

Telefonunuza uyumlu şarj aleti çeşitlerini görmek için cihazınızı seçin

Şarj Aletleri

    
Xiaomi Wifi Akıllı Priz
204,59 TL+ KDV

şarj aleti çeşitleri

Akıllı telefonlarımızın en temel ihtiyaçlarından biri olan şarj aletleri, evde, işte ya da arabada her zaman yanımızda olması gerekiyor. Her gün bir yenisi çıkan ve sürekli kullanılan uygulamalar da telefonların şarjlarını bir hayli çabuk bitirmekte. Durum böyle olunca imdadımıza şarj aletleri koşuyor.

Aceleyle evden mi çıktınız? Şarjınız mı yok? Eğer cihazınızla uyumlu bir araç şarjınız varsa gideceğiniz yere kadar telefonunuzu şarj edebilirsiniz.

Telefonunuzun şarj aleti bozulduysa korkmanıza gerek yok, MobilCadde.com‹da her telefon modeline özel şarj aleti bulunuyor. Ev, araç, masaüstü, yurdışı şarj aletleri ya da büyük bir şarj aleti setini burada bulabilirsiniz. İster usb kablonuz sayesinde telefonunuzu bilgisayarınızdan, isterseniz şarj adaptörünüzle birlikte prizden şarj edebilirsiniz. Ayrıca ofiste çalışırken masaüstü dock yardımıyla da telefonunuzu kolaylıkla şarj etmeniz mümkün.

iPhone 6 şarj aleti, Galaxy Note 3 şarj aleti ve daha birçok telefona özel şarj aleti için MobilCadde.com‹u ziyaret edin. Dilediğiniz özellikte şarj aletini bulabileceğiniz gibi, MobilCadde.com‹un güler yüzlü müşteri hizmetlerinden de faydalanabilirsiniz. İstediğiniz şarj aletlerini dilediğiniz ödeme yöntemiyle alabilmek için, ürünleri alışveriş sepetine ekleyip sipariş oluşturmanız yeterli. Üstelik 20 TL ve üzeri ürünlerde ücretsiz kargo imkanından da faydalanabilirsiniz.