Telefonunuzu Seçin

Telefonunuza uyumlu şarj seti çeşitlerini görmek için cihazınızı seçin

Şarj Aleti Setleri

    
iPhone Lightning Orjinal Şarj Seti (4 Parça)
257,09 TL+ KDV
204,18 TL+ KDV
Akıllı telefonlar hayatımızı kolaylaştıran en önemli teknolojik ürünler. Her geçen gün özellikleri artan bu cihazların şarj ömürleri de git gide azalıyor. Bu yüzden evinizde, arabanızda ya da ofisinizde akıllı cihazlarınızı kolayca şarj edebileceğiniz ürünler sizi asla yarı yolda bırakmaz.

En önemlisi de tek bir şarj cihazı seti ile her zaman her yerde cihazınızı şarj edebiliyor olmanız. Sitemizden satın alacağınız, akıllı telefon ve tabletlerinizle tam uyumlu şarj aleti setleri ile cihazlarınızı kolayca ve güvenle şarj edebilir, yarı yolda kalmazsınız.

Universal şarj aleti seti iPhone, Samsung, HTC, LG ve Sony marka telefonlarınızla uyumludur. Bunun için yapmanız gereken tek şey marka ve modelini seçerek cihazınızla uyumlu olan ürünleri filtrelemek.

MobilCadde.com‹dan satın alacağınız şarj aletleri cihazınızla tam uyumludur, güvenle kullanabilirsiniz. Ayrıca telefonlarınızı şarj edebileceğiniz gibi micro ve mini USB ile data aktarımı için de kullanabilirsiniz. Sitemizde Orijinal Apple şarj aleti setlerini de bulabilir ve en uygun fiyata satın alabilirsiniz.

Şarj aleti setlerinde onlarca çeşit sunan MobilCadde.com, siparişlerde 20 TL ve üzeri ücretsiz kargo imkanı sunuyor. Cihazlarınızla tam uyumlu şarj aleti setleri aynı gün kargo fırsatıyla sizin olsun!