Telefonunuzu Seçin

Varsayılan Telefon
Telefonunuza uyumlu kulaklık çeşitlerini görmek için cihazınızı seçin

Kulaklıklar

    

kulaklık çeşitleri

Evde, okulda ,işte, tatilde, yolda giderken beğenerek dinlediğiniz müzikler ile size eşlik edecek en güzel kulaklıklar MobilCadde.com‹da. Her renge her zevke uygun kulaklık ile müziğin tadını çıkartabilirsiniz. Kulaküstü kulaklıklar müziğin ritmine kapılmanıza yardımcı olurken, kulakiçi ya da kulak arkası kulaklıklar kullanıma bağlı olarak ergonomik rahatlık sağlayabiliyor. Telefonunuz yanınızda olmadan dahi kullanabileceğiniz bluetooth kulaklıklar, araç kullanırken ya da önemli bir işle meşgulken telefon görüşmelerinizde kolaylık sağlayıcı oluyor. Ayrıca eller serbest özelliği sayesinde güvenli bir şekilde yolculuğunuza devam edebilirsiniz.

Hem casual hem spor hem de formal tarzınıza uyum sağlayacak olan kulakları zevkinize göre dilediğiniz renkte bulabilirsiniz. Seçtiğiniz kulaklıkla yalnızca müzik dinlemekle kalmaz, ayrıca mikrofonlu olan kulaklıklar sayesinde sevdiklerinizle iletişim de kurabilirsiniz.

Kumandalı kulaklıklar ile müziği kontrol edebildiğiniz gibi, mikrofonlu kulaklıklar da telefon görüşmelerinizi yapabilmenizi sağlıyor. Remax, iLuv, Frends Taylor, Zipper, Marley Harambe, Samsung Lg, Apple, Sony ve daha birçok orjinal marka kulaklığı MobilCadde.com‹da bulabilirsiniz. Haydi siz de en uygun kulaklığı seçin, müziğin kalitesini ruhunuzda hissedin. Seçeceğiniz birçok kulaklık aynı gün stoktan teslim imkanıyla! Siz de kulaklığınızı seçip müziğin tadını doyasıya çıkartmak için bir an önce sayfamızı keşfetmeye başlayın.

Kumandalı kulaklıklar ile müziği kontrol edebildiğiniz gibi, mikrofonlu kulaklıklar da telefon görüşmelerinizi yapabilmenizi sağlıyor. Remax, iLuv, Frends Taylor, Zipper, Marley Harambe, Samsung Lg, Apple, Sony ve daha birçok orjinal marka kulaklığı MobilCadde.com‹da bulabilirsiniz. Haydi siz de en uygun kulaklığı seçin, müziğin kalitesini ruhunuzda hissedin.