Telefonunuzu Seçin

Telefonunuza uyumlu kulaklık çeşitlerini görmek için cihazınızı seçin

Kulak Askılı Kulaklıklar

    
Kayıtlı ürün bulunamadı...
Spor yaparken, yürüyüş sırasında ve her yerde rahatlıkla müzik dinleyebileceksiniz. Kulak askılı kulaklıklar baş kısmınızda kalması için tasarlanmış özel teknolojili modellerdir. Mp3 player ile hareket özgürlüğü yaşamanızı sağlar. Yüksek kaliteli dinamik bas sesleri dinleyebilirsiniz. USB kablo aracılığı ile PC‹ye bağlanarak yüksek ses kalitesinde müziklerinizi dinleyebilirsiniz. Kolay taşınır olmasının yanı sıra çok hafiftir. Micro Sd hafıza kart desteği bulunur.

Bisiklet kullanırken ya da evinizde kitap okurken baş kısmınıza kolayca takacağınız askılı kulaklıkların en önemli özelliği kulak kısmından kaymamasıdır. Şarj edilir Li- on pil sürekli olarak 6 saate kadar destek özelliği sağlar ve şarj ömrünü uzatır. Ses formatı desteğinin yanı sıra veri transfer desteği de sağlar.
Estetik görünümünün yanı sıra kullanımı da çok pratiktir. Kulaklık kablosu karmaşası artık sizin için son bulacak. Uç kısmı yumuşaktır. Baş kısmına rahatça oturur. Seyahat ederken, spor yaparken ya da ev işinizi yaparken kulaklığınızın düşme endişesine son. Yüksek teknolojili modeli sitemizin fırsat ürünlerinde de bulabilirsiniz.

Yüksek kaliteli ürünlerin hepsi sitemizin geniş ürün yelpazesinde sizler için bulunuyor. Almak istediğiniz ürünü alışveriş sepetine ekleyin ve alışverişinize devam edin. Ürünü 7 gün içinde iade edebilir ya da değiştirebilirsiniz. 20 TL ve üzeri alışverişinizdeyse kargo ücretin sitemiz karşılar. Alışverişlerinizi saat 16,00‹ya kadar yaparsanız seçtiğiniz ürün aynı gün içinde kargoya verilir.

Sitemiz üzerinden fırsat ürünü bölümünü takip ederek yüzse seksen indirime varan kampanyaları takip edebilirsiniz. Mobil dünyasının en kaliteli ve orijinal tasarımları marka kalitesinde sitemizde yer alıyor. Alacağınız ürünü kapıda nakit ödeyeceğiniz gibi kredi kartı ödeme seçenekleri ile de ödeyebilirsiniz. Beğendiğiniz ürünleri detaylı resimlerinden inceleyebilir ya da müşteri yorumlarına bakarak alacağınız ürün hakkında fikir sahibi olabilirsiniz.