Telefonunuzu Seçin

Telefonunuza uyumlu kulaklık çeşitlerini görmek için cihazınızı seçin

Kulak Üstü Tam Boy Kulaklıklar

    
Kulak üstü tam boy kulaklıklar ile kontrol sizde! En sevdiğiniz müzikler, yüksek ve doğal ses kalitesi ile kulaklarınızda. Bu kulaklıklar size daha kaliteli sesin yanında kulak içi kulaklıkların sağlayamadığı rahatlığı sağlayacak. Tam boy olduğu için kulağınızı kapsar ve rahatça oturur.

Tam boy kulaklıklar profesyonellerin de tercihi. Müzikte detay düşkünleri ve müzik üreticileri için son derece uygun. En şık ve göz alıcı tasarımları MobilCadde.comda bulabilirsiniz. Birbirinden güzel pastel renkler tarzınıza ve şıklığınıza uyum sağlayacak.

Güçlü ses performansı sağlayan bu ürünler oldukça hafif tasarlanmışlardır. Kaliteli ve uzun ömürlüdür. Uzun süreli kullanımlar için de son derece uygundur. Ayarlanabilir başbandı ile kendinize göre rahatlıkla ayarlayabilirsiniz.

Müzik hazırlarken ya da spor yaparken. Son derece ergonomik olan tam boy kulaklıkları hiç yabancılık çekmeden rahatça kullanabilirsiniz. Bir DJ kabininde ya da dışarıda yürüyüş yaparken kullanabilirsiniz.

Akıllı telefon ve tablet kullanıcılarını yüzlerce çeşit aksesuar sunan MobilCadde.com, siparişlerde 20 TL ve üzeri ücretsiz kargo imkanı sunuyor. Yüksek kaliteli malzemelerden üretilmiş fermuarlı kulaklıkları farklı renk ve tasarım çeşitleriyle aynı gün kargo fırsatıyla satın alabilirsiniz!