Telefonunuzu Seçin

Telefonunuza uyumlu kulaklık çeşitlerini görmek için cihazınızı seçin

Airpods

    
AirPods Ultra Koruma Lacivert Kılıf
27,04 TL+ KDV
22,80 TL+ KDV
AirPods Ultra Koruma Mavi Kılıf
27,04 TL+ KDV
22,80 TL+ KDV
AirPods Ultra Koruma Beyaz Kılıf
27,04 TL+ KDV
22,80 TL+ KDV
Telefonun kullanma keyfinizi taçlandıracak olan airpods kulaklık çeşitlerini sitemizden inceleyebilirsiniz. Tüm ürün gruplarında olduğu gibi bu kategoride de sizlere oldukça geniş bir model seçeneği yelpazesi sunuyoruz. Aynı zamanda airpods kullanma deneyimini çok daha pratik bir şekilde yaşayabileceğiniz ürün modellerine de göz atabilirsiniz. Örneğin silikon kılıfı ile birlikte temin edebileceğiniz kulaklık modelleri de mevcut.

Darbelere karşı kulaklığı koruyan ve aynı zamanda kulaklığı içerisinden çıkarmadan şarj etmenizi sağlayan bu modeller farklı kılıf rengi seçenekleri eşliğinde incelemenizi bekliyor. Bluetooth kulaklık modelleri de tercih edebileceğiniz tasarımlar arasındaki yerini aldı. İçerisinde mikrofon bulunan airpods modelleri de kategorimiz içerisinde mevcut.

Son derece hafif ve bir o kadar da kullanışlı olmasıyla dikkat çeken airpods kulaklık askısı modellerine de mutlaka göz atın. Kulağa kolaylıkla takılıp çıkarılabilen bu ürünler hafif olmasıyla kullanım esnasında hiçbir rahatsızlık vermiyor. Bu tasarımları boynunuzda ya da cebinizde taşıyabilirsiniz. Özellikle müzik dinleme keyfini taçlandırmak için özel olarak üretilen stereo kulaklık modelleri sizin için en ideal seçim olabilir.

Telefondan video izleme ya da görüşme yapma esnasında da net ve kaliteli ses sunan bu ürünler en uygun fiyat avantajı eşliğinde hemen incelenebilir. Her akıllı telefon kullanıcısının mutlaka sahip olması gereken bu keyifli aksesuarlar arasından beğendiğinizi hemen sepetinize atın. Cazip fiyat avantajından faydalanarak sevdikleriniz için de hediye olarak bu ürünlerden temin edebilirsiniz. Siparişinizi kısa zamanda size ulaştıracağımızdan emin olabilirsiniz.