Telefonunuzu Seçin

Telefonunuza uyumlu kulaklık çeşitlerini görmek için cihazınızı seçin

Kumandalı Kulaklıklar

    
JBL Tube 110BT Siyah Bluetooth Kulaklık
Yakında Stoklarımızda
Belkin Kulaküstü Kulaklık
Yakında Stoklarımızda
Sevdiğiniz müzikleri yüksek kalitede dinleyebilirsiniz. Doğal ses ve yüksek ses kalitesi sağlar. Modern tasarımı ile estetik bir görünüme de sahiptir. Farklı renk seçenekleri bulunan modellerden istediğiniz rengi seçebilirsiniz. Kumandalı kulaklıklar ile müzik ayarını çok rahatça yapabilirsiniz. Mikrofon özelliği bulunduğu için gelen aramaları da çok rahat yanıtlarsınız.

Windows Mobile işletim sistemli telefonlar, Android ve müzik çalarlarla uyumludur. Bluetooth özelliği de bulunan kulaklıklarda ise kablo karışıklığı son bulur. Telefonunuz yanınızda olmadığı zamanlarda bile rahatça telefon görüşmesi yapabilirsiniz.

%100 orijinal ürünlerdir. Resmi, distribütörler tarafından ithal edilen yüksek teknolojili modellerdir. İstediğiniz yerde rahat kullanımınıza olanak sağlar. Sesi dışarı vermez ve istediğiniz müzik ya da videoyu rahatça dinlersiniz. Canlı renk seçenekleri bulunan modeller oldukça göz alıcı renkleriyle dikkatleri çekiyor.
Yüksek teknolojili modeller, marka kalitesinde ve orijinal tasarımlarıyla sitemizde yer alıyor. Ürünü sipariş etmeniz çok kolay. Alacağınız ürünü sepetim butonuna ekleyin ve alışverişin keyfine devam edin. Ürünleri 7 gün içinde iade edebileceğiniz gibi değiştirebilirsiniz. Yaptığınız alışveriş 20 TL ve üzerindeyse kargo masrafı sitemiz tarafından karşılanır. Alışverişinizi saat 16,00‹ya kadar yaparsanız, aldığınız ürün o gün kargoya verilir.

Sitemizde bulunan fırsat ürünlerini takip ederek yüzde seksene varan indirimlerden de faydalanabilirsiniz. Mobil dünyasının en gözde markalarının ürünleri tek bir adreste ve geniş ürün yelpazesinde sizleri kampanyalarıyla bekliyor. Kapıda nakit ödeyebileceğiniz gibi kredi kartı ödeme seçeneklerini de kullanabilirsiniz. Beğendiğiniz ürünün resim ve detaylı özelliklerini inceleyerek, ürünler hakkında müşteri yorumlarını da sitemiz üzerinden okuyabilirsiniz. Tüm modeller orijinal olup, marka kalitesindedir. Mobil aksesuar uzmanı misyonumuzla hareket ediyor ve müşteri memnuniyeti desteğini birleştirerek, sizlere her zaman kaliteli modelleri sunmaya devam ediyoruz.