Telefonunuzu Seçin

Telefonunuza uyumlu kulaklık çeşitlerini görmek için cihazınızı seçin

Kulak Üstü Mini Boy Kulaklıklar

    
Kulaklıklar, akıllı telefonlar için hayat kolaylaştıran aksesuarlardır. Müzik dinlerken, film izlerken, oyun oynarken ya da bir görüşme yaparken. Kolaylık sağlamasının yanında daha iyi bir ses performansı da elde etmiş olursunuz.

Hem çok daha iyi bir ses çıkışı hem de kolay taşıma ve kullanım istiyorsanız kulak üstü mini boy kulaklıklar tam size göre.

Yastıklı başlıkları sayesinde daha konforlu bir dinleme keyfi edinebilirsiniz. Kulak üstü kulaklıklar, ses kalitesi bakımından kulak içi kulaklıklara göre daha iyidir. Ayrıca küçük ve katlanabilir tasarımdaki kulaklıklar sayesinde yanınızda rahatça taşıyabilirsiniz. Kablolar size zor geliyorsa Bluetooth kulaklıkları da tercih edebilirsiniz.

Tarzınıza göre renk ve tasarımdaki kulaklıkları MobilCadde.comda bulmak çok kolay. Samsung, Sony, HTC, LG ve Apple gibi ülkemizde çok tercih edilen markaların akıllı telefon ya da tablet ürünleri ile birlikte kullanabilirsiniz. Kulaklıklar desteklediği cihazlarla tam uyumludur.

Akıllı telefon ve tablet kullanıcılarını yüzlerce çeşit aksesuar sunan MobilCadde.com, siparişlerde 20 TL ve üzeri ücretsiz kargo imkanı sunuyor. Yüksek kaliteli malzemelerden üretilmiş fermuarlı kulaklıkları farklı renk ve tasarım çeşitleriyle aynı gün kargo fırsatıyla satın alabilirsiniz!