Telefonunuzu Seçin

Telefonunuza uyumlu kablosuz şarj aletleri çeşitlerini görmek için cihazınızı seçin

Kablosuz Şarj Aletleri

    
Guess Orijinal Beyaz Kablosuz Şarj Cihazı
260,00 TL+ KDV
136,50 TL+ KDV
Kablo derdinden sizi kurtaracak pratik kablosuz şarj aletleri işte ya da evde nerede olursanız olun dilediğiniz her an kolaylık sağlar. Bu şarj cihazları tatilde, okulda, arabada yanınızdan ayırmak istemeyeceğiniz aksesuarınızdan olacak.

Kablosuz şarj aletleri sayesinde cep telefonu, tablet, navigasyon cihazı ve daha birçok teknolojik ürününüzü herhangi bir kablo olmadan şarj edebilirsiniz. Güvenli ve hızlı bir şarj imkanı sunması bakımından oldukça tercih edilmektedir. Siz ofiste işlerinizi hallederken telefonunuzu şarj olması için masada bulunan kablosuz şarj cihazın üzerine bırakmanız yeterli.

Sosyal ağları sürekli kullanıyorsanız şarj sizin içi başlıca problemlerdendir. Priz başında şarjın dolmasını beklemek zahmetli olacağı gibi, kabloya mahkum kalmanıza da sebep olur. Kablosuz şarj aletleri wireless sayesinde telefonunuz ile bağlantı kurar ve telefonu üzerine bıraktığınızda direk olarak şarj başlar.
Akıllı telefon kullanıcıların en büyük sorunu haline gelen çabuk biten batarya durumu, kablosuz şarj aletleri sayesinde kontrol edilebilir. Kablosuz şarj aletleri zamana karşı özgürce hareket edebilmeniz size kendinizi daha iyi hissettirecek. MobilCadde.com farkı ile diledğiniz kablosuz şarj aletine sahip olabilirsiniz. Üstelik kredi kartınız yoksa havale / eft ya da kapıda ödeme seçeneklerini kullanarak da sipariş oluşturabilirsiniz. Tüm alışverişlerinizde koşulsuz iade ve değişim imkanı da sizi bekliyor.