Telefonunuzu Seçin

Telefonunuza uyumlu çoklu şarj aleti çeşitlerini görmek için cihazınızı seçin

Çoklu Şarj Aletleri

    
Akıllı telefonlar, tabletler, laptoplar, akıllı saatler, fitness izleyiciler ve diğer tüm cihazları, herkesi birden fazla şarj cihazı ve karmaşa ile karşı karşıya bırakır. Oysa şimdi çoklu şarj aletleri tüm cihazlarınızı tek bir fişle şarj edebilirsiniz. Dağınıklığı azaltacak, çıkış gereksinimlerini tek bir prize indirgeyen ve enerji açısından verimli olan bir USB şarj istasyonu - çoklu şarj aletleri kullanmak pratik bir çözümdür.

Teknolojiden en uzak insanın bile her gün şarj etmek için birden fazla cihazı var ve her cihazla birlikte verilen şarj cihazını kullanırsanız, kişisel telefonunuzu, iş telefonunuzu, tabletinizi ve diğer cihazlarınızı şarj etmek için birden fazla prizi meşgul etmeniz gerekecektir. Elbette, bu kadar çok sayıdaki şarj aletlerini karıştırmadan kullanma, ayrı ayrı etiketleme gibi zahmetlerinizide göz ardı etmemek gerekir.

Bir şarj istasyonu ile bir adet elektrik prizi kullanırsınız, bu da dört veya daha fazla USB portuna güç sağlar.Tıpkı harici piller gibi, şarj istasyonunuzdaki USB bağlantı noktaları, cihazlarınızın şarj hızında belirgin bir fark oluşturabilen farklı amper çıkışlarına sahip olacaklar. Standart USB amper çıkışları 1A, 2.1A ve 2.4Adır. Tüm USB cihazlar daha düşük amper portlarında şarj olur, ancak daha büyük amper portlarda tam şarj işlemi, daha yeni cihazlarda daha uzun sürebilir. Bu cihazları şarj etmek için daha yüksek amper portları olması daha iyidir.

Son birkaç yıldır piyasada son derece düşük kalite ve onaylanmamış şarj cihazları sunuluyor. Bu şarj cihazları özellikle enerji açısından verimli değildir, aynı zamanda cihazınıza zarar verebilir ve hatta yangın tehlikesi yaratabilirler. Bir cihaz UL sertifikasına ya da TSE belgesine sahip değilse, güvenliğiniz için uygun değildir.

Küçük bir bilgi ile donatılmış olarak, ihtiyaçlarınıza uygun mükemmel şarj aleti mobilcadde.com online satış platformumuzda bulabilir ve bu süreçte, mutfak tezgâhınızı veya yatak odasının zeminini kaplayan bireysel şarj cihazlarına veda edebilirsiniz. Beğendiğiniz ürünü hemen mobilcadde.comdan sepetinize ekleyerek kredi kartına taksit, kapıda ödeme, ücretsiz kargo seçenekleri ile sahip olabilirsiniz.