Telefonunuzu Seçin

Telefonunuza uyumlu şarj aleti çeşitlerini görmek için cihazınızı seçin

Yurtdışı Şarj Aletleri

    
USB girişinden şarj edeceğiniz bütün cihazlara uyumluluk gösterir. Yurtdışı şarj aleti İngiliz ve Amerikan prizleri için de uygun olup, farklı tasarımlarıyladır. Seyahatlerinizde rahatlıkla yanınızda taşıyabilirsiniz. Elektrik şokuna maruz kalmaz ve kısa devre olaylarından etkilenmezsiniz. Düşük akım ile şarj ettiklerinden dolayı uzun süre şarjınız dolu kalır.

Ürün içinde kablo pakete dahil değildir. İpad, Apple İphone ve tabletler için kullanılmaz. Ev tipi şarj aletinde iki tane USB girişi bulunur. Modeller yüksek kapasiteli olup evde ve seyahatlerinizde kolayca kullanabilirsiniz. Modern tasarımlı ve yüksek teknolojili modellerin hepsi marka kalitesinde olup, orijinaldir.
Marka güvencesinde ve yüksek teknolojiye sahip tüm ürünler sitemizin geniş yelpazesinde yer alıyor. Ürünleri 7 gün içinde iade edeceğiniz gibi 7 gün içinde değiştirebilirsiniz. 20TL ve üzeri alışverişlerinizde kargo ücretini sitemiz karşılar. Modern tasarımlı tüm modeller sizleri fırsat ürünlerinde yüzde seksene varan indirimlerle bekliyor.

Saat 16,00‹ya kadar yapacağınız alışverişlerde istediğiniz ürün aynı gün içinde kargoya verilir. Aldığınız ürünü kapıda nakit ödeyeceğiniz gibi kredi kartından tek çekim yaptırabilir ya da taksit imkanından da faydalanabilirsiniz. Beğendiğiniz ürünün tüm özellikleri sayfamızda yer alır. İsterseniz müşteri yorumlarına bakarak, daha önce ürünü alan kişilerin ürün hakkında fikirlerini de okuyabilirsiniz.

Merak ettiğiniz tüm soruların yanıtları da sitemizde yer alıyor. Sıkça sorulan bölüme girerek, ürünler hakkında merak ettiğiniz her şeyi öğrenirsiniz. Hızlı kargo sistemi ile sipariş ettiğiniz ürünler kısa süre içinde istediğiniz adrese gelir. Kampanya bölümüne girerek hangi ürünlerde kampanya olduğunu sitemizden öğrenebilirsiniz. Mobil aksesuar uzmanı misyonumuz ile müşteri memnuniyeti odaklı çalışma prensibimizde en önemli amacımız sizlere kaliteli ve orijinal mobil dünyası yeniliklerini tek bir adreste sunmaktır.