Telefonunuzu Seçin

Telefonunuza uyumlu priz çeşitlerini görmek için cihazınızı seçin

Prizler

    
Sitemiz üzerinden çok farklı özelliklere sahip priz modellerine yüksek kaliteli ürünlerden ulaşabilirsiniz. Prizler çok farklı özelliklere sahip olup, çeşitli modellerdedir. İngiliz prizi Türkiye prizine dönüştürücü olan model ile İngiliz prizlerini rahatça kullanacaksınız. Amerika prizi Türkiye prizine dönüştürücüsü güvenli şarj imkanını size tanır.

Topraksız fişlerle uyumludurlar ve tüm prizleri masa altı ya da üzerinde yer kaplamadan rahatça kullanırsınız. USB kablo ile şarj edilen telefon, tablet, kamera, fotoğraf makinenizi adaptör kullanmadan şart etmenize olanak sağlar. Seyahatleriniz sırasında yanınızda taşıyacağınız pratigotravelCcube 4lü seyahat prizi ve 2li USB Port 1m akım koruma özelliğine sahiptir. Hareket gövdeli USB portlu grup topraklı 5‹li priz ise büyük adaptörleri yan yana kullanmanızı sağlar. USB çıkışı iki adet bulunduğu için rahatlıkla adaptöre ihtiyaç duymadan akıllı telefon, tablet gibi USB kablosu ile şarj edilen cihazlarınızı şarj edebilirsiniz. Elektrik akımlarındaki yükselip alçalan akımlara karşı da cihazlarınızı korur. Voltaj dalgalanmaları yüzünden elektronik cihazlarının bozulmasını engeller.

Güvenli prizlerin hepsine geniş ürün yelpazesinde sitemiz üzerinde kampanyalı fiyatlarıyla ulaşabilirsiniz. Yaptığınız alışverişlerinizi 7 gün içinde iade edebilir ya da değiştirebilirsiniz. Alışverişinizi dilerseniz sitemiz üzerinden gerçekleştirebilir ya da kapıda nakit ödeme ve kredi kartı ile ödeme seçeneklerinden yararlanabilirsiniz.

Yapacağınız alışveriş 20TL ve üzerindeyse kargo masrafını bizler öder. Siparişlerinizi 16,00‹ya kadar verirseniz, aynı gün kargoya verilir. Sitemiz üzerinden yüzde seksen indireme varan fırsat ürünlerini de takip edebilirsiniz. Mobil dünyasının en önemli yenilikleri ve yüksek teknolojili ürünleri sizlere özel fiyatlarıyla sitemizde yer alır. İstediğiniz ürünü sepetinize ekleyin ve sitemizde alışverişinize devam edin. Yüksek teknolojili ürünlerin hepsi marka garantisinde sizlere sunulur. Modern tasarımlı ve yüksek kaliteli işçilikle tasarlanmış tüm modelleri sitemizin geniş ürün yelpazesinde bulabilirsiniz.