Telefonunuzu Seçin

Telefonunuza uyumlu film çeşitlerini görmek için cihazınızı seçin

Ön Arka Ekran Koruyucu Filmler

    
Telefon kullanıcısı hiç kimse, bir ekran koruyucusu veya kılıf ile yeni bir telefonun keskin görselliğini maskelemek istemez. Bununla birlikte, koruyucu ön arka ekran koruyucular kullanmak, cihazınızın çizilmeye, lekelenmesine ve üzücü kazalara maruz kalmasına engel olur. Ayrıca, akıllı telefonlarınız için harcadığınız küçük serveti elbette korumak istersiniz. İlaveten, ekran koruyucuları çok pahalı ürünler değildir, bu yüzden biri deforme olursa veya hasar görürse, değiştirmek zor olmadığı gibi marjinal faydası kullanmamaktan yüksektir.

Ekran koruyucusu kullanmaya karar verdiğinizde uygulamaya koymanın ilk adımı aslında belirli bir telefona uyan modeli seçmektir. İster bir Samsung, iPad, Sony Xperia ya da General Mobile veya başka bir cihaza sahipseniz; gerekli ön arka ekran koruyucu filmlerin türü değişecektir. Kullanıcılar her zaman cihaz modellerine ve boyutlarına özgü bir ekran koruyucusu satın almalıdır.

Bir film ekran koruyucusu satın alırken, kategorimizde yer alan seçkin ürünler gibi ince, kaliteli bir film satın almak önemlidir. İnce yapılı ikisi bir arada ekran koruyucu filmler, cihazınızı sorunsuz kullanmanızı sağlar.Bazı ekran koruyucuları sert ve bükülmezken, bazıları ekran üzerinde kolayca kayan şeffaf plastik ince şeritlerdir. Çoğu kişi lineer çeşidini tercih eder, ancak daha sert koruyucular daha fazla koruma sağlar.

Ekran koruyucuları ürün çeşitlerimizde ağırlıklı olarak yer alan Dafoni ekran koruyucu filmler; yüksek kaliteli çift katmanlı materyalden üretilir. Cihazınızın ekranı ve arkasını çizilmelere, parmak izine, toza karşı korur. İnce yapısı sayesinde ekran üzerinde farkedilmez, ekran hassasiyetini etkilemez. Kolayca tatbik edilir, çıkarmak istediğinizde kolayca sökülebilir ve ekran üzerinde herhangi bir iz bırakmaz.

Cihazınıza uygun koruyucu film alternatiflerini daha rahat seçebilmeniz için "telefona özel filtrele" yönergemizden yardım alabilirsiniz. Telefonunuza uygun olarak tercih ettiğiniz, ön arka ekran koruyucu film modelini hemen sepetinize ekleyerek, kredi kartına taksit, kapıda ödeme ve ücretsiz aynı gün kargo avantajları ile adresinizde teslim alabilirsiniz.