Telefonunuzu Seçin

Telefonunuza uyumlu lens koruyucu çeşitlerini görmek için cihazınızı seçin

Kamera Lens Koruyucular

    
Cihazınızın kamera lensinin zarar görmesi,ne kadar eğilimli olduğuna ve telefonunuzun tasarımına bağlıdır. IPhone 6, IPhone 6+ , IPhone 7,Samsung Galaxy Note 5,Samsung Galaxy S6, Samsung Galaxy S6 Edge ve diğer bazı telefon çeşitlerinin tüm çıkıntılı cam öğelerine sahiptir. Dolayısıyla, kamera lens koruyucular kullanmazsanız, risklere açıktır. Diğer telefon modellerinin objektifi telefon yüzeyinde belirgin bir yükseklik göstermeyebilir ya da aynı hizada olabilir, ancak yine de benzer şeyler olabilir. Sürekli kullandığınız bir telefonun kamerasının çizilmesini önlemeniz zordur, her an başına gelebilecek küçük bir kaza ile kırılmış, çizilmiş olur ve artık kamera özelliğini güzel fotoğraflar çekebilmek için kullanamazsınız.

Kameralı telefon mercekleri aslında gördüğünüz, gerçek fotoğraf makinesi merceği değildir. Gorilla cam veya sentetik safir cam düz disk ile korunmaktadır. Bu, cebinizdeki her şeyden çok daha güçlü anlamına gelir. Örneğin anahtarlarınız aslında oldukça yumuşak pirinçtir.Bununla birlikte, bazı çalışmalarla dış kristalin camdan yansıma önleyici dış kaplamasını deforme edebilirsiniz ve çoğu insanın küçük kontrast kayıplarını fark etmeyeceğini tahmin etmek için bir tehlike oluşturabilirsiniz.

Bu, camda parmak izi yağı bulunduğu çok fazla resim gördüğünüz göz önüne alındığında, her şeyi puslu görmek için yeterlidir. Objektifi kirden ve en önemlisi çiziklerden korumak için objektif camı üzerinde her zaman koruyucu bir filtre bulundurmalıdır.Telefonunuzun arkasında değil, sadece kameranın arkasında ek koruma sağlamak için arkadan sabit bir kasanın takılı olması en iyisidir.

Kategorimizde yer alan kamera lens koruyucular, özellikle IPhone ve bazı Samsung telefon modellerindeki riskli gruplar için özellikle tasarlanmış ürünlerdir. İhtiyacınız olan lens koruyucunuz için telefonunuza özel filtreleme yapabilirsiniz. Beğendiğiniz ürünü Mobilcadde.comdan hemen sepetinize atarak kredi kartına taksit, kapıda ödeme, hızlı ve ücretsiz kargo seçenekleri ile sahip olabilirsiniz.