Telefonunuzu Seçin

Telefonunuza uyumlu film çeşitlerini görmek için cihazınızı seçin

Darbe Emici Koruyucu Filmler

    
Telefonlarve tabletler için kaza olasılıkları sonsuzdur ve sonuç her zaman bir telefon kaybı ya da pahalı bir tamirdir.Cep telefonlarının üretim aşamalarında, cihazın darbe direnci özelliğine çok az teknik uygulanabilir. Şok direncine az veya hiç sahip olmayan ekranlar, cep telefonları için büyük bir sorundur. Uzun araştırma ve deneyler sonucu geliştirilen darbe emici ekran koruyucu filmler bu riskleri önlemek içindir. En az 2,3,4 kattan oluşan özel katmanlar, istenmeden yapılan tüm kazalarda sert etkili darbeleri absorbe ederek cihazı korur.

Telefonunuzu yere düşürürseniz, ekranda çatlak, parçalanma veya tamamen çalışmayı bırakma ihtimali vardır. Ayrıca, telefonun içindeki bileşenlerin de hasar görebileceği, bunun da genellikle onarımın ötesinde olduğu anlamına gelebilir. Bazen, şanslı olabilir ve onunla birlikte kurtulabilirsiniz, ancak işi şansa bırakırsanız, çatlama veya tamamen çalışmama ihtimali daha da yüksektir.Perfect FIT teknolojisi kullanılan darbe emici koruyucu filmler herhangi bir darbeden gelen şok dalgalarını emerek, soğuran şeffaf, esnek panellerdir.Darbe emici koruyucu film yüzeyleri, suya ve kimyasala dirençli özellikleri iletıp endüstrisi, temizlik işleri, ilaç sanayi başta olmak üzere pek çalışan için özel tercih sebebidir.

Ekran koruyucularını pratik bir şekilde cihaz ekranına yerleştirmek son derece kolaydır. Uygulamadan önce toz ve lekelerin, temiz ve kuru bir bezle tamamen temizlenmesi en iyi sonucu verir.Baloncuk kalmaması için küçük bir dikkat yeterlidir. Tam koruma sağlayan koruma filtrelerinde sıvı ile yapıştırma yapılacağından uygulama sırasında görünebilecek küçük kabarcıkları 24-48 saat içinde dağılacaktır.

Darbe emici ekran koruyucu filmler, kırılma ve çizilme direnciyle, ekranın güvenliğini sağlayarak telefonun değerini korur. Kategorimizde yer alan ürünlerimiz sadece şık ve mütevazı değil, aynı zamanda uzun süre dayanmak üzere üretilmiştir. Beğeninizi kazanan bu ileri teknoloji ürünlerimizden seçtiğinizi hemen MobilCadde.com sepetinize ekleyerek cihazınıza gelecek korumayı kredi kartına taksit, kapıda ödeme seçenekleri ve ücretsiz hızlı kargo avantajları ile adresinizde teslim alabilirsiniz.