Telefonunuzu Seçin

Telefonunuza uyumlu ekran koruyucu çeşitlerini görmek için cihazınızı seçin

Cam Ekran Koruyucular

    
Otobüse binerken ya da önemli bir derse koşarken telefonunuzun ekran üzerine düşme faciasıyla karşılaşırsanız ne yaparsınız? Cep telefonu kılıfı kullanmak telefonun yalnızca arka kasasına gelen darbeleri korurken, ekranı korumak için her zaman yeterli olmayabiliyor. Telefonunuzun ekranını çiziklere karşı koruyan ekran filmleri darbelere karşı koruyucu olmayabiliyor. Daha güçlü koruma ve daha dayanıklı bir seçim için kırılmaz cam ekran koruyucu kullanmak en temel çare olacaktır.

Cam ekran koruyucular, kimyasal işlemler ise güçlendirilmiş, darbeye karşı dayanıklı cam maddesinden üretiliyor. Bıçak, anahtar gibi keskin objeler ile asla çizilmediği gibi, telefon ekran üzerine düştüğünde darbeyi üzerinde topluyor ve ekrana ulaşabilecek her türlü hasarı önlüyor. Dolayısıyla çok şiddetli darbelerde cam ekran koruyucu zarar görse bile, telefonunuzun ekranı darbe almaz. Dokunmatik ekran hassasiyetini asla etkilemeyen bu koruyucular parmak izi bırakmayan modelleri ile telefonunuzu uzun süre koruyor. Cam ekran koruyucular sayesinde sıvı, toz, kir gibi maddeler de telefonunuzun ekranıyla temas etmez.

En çok bilinen cam ekran koruyucu markalarından Spigen ve Dafoni cam ekran koruyucuları MobilCadde.com‹un en beğenilen ürünleri arasında yer alıyor. Siz de telefonunuzun ekranına ultra koruma sağlamak için MobilCadde.com‹dan cam ekran koruyucu sipariş edebilir, ücretsiz kargo imkanıyla evinize teslim alabilirsiniz.