Telefonunuzu Seçin

Telefonunuza uyumlu powerbank çeşitlerini görmek için cihazınızı seçin

Kablosuz Powerbanklar

    
Gün geçmiyor ki yeni bir teknolojik aksesuar çıkmasın. Cep telefonlarına gelen yeni özelliklerle birlikte satışa sunulan yeni aksesuarlar da hayatımızı oldukça kolaylaştırmakta.

Son dönemlerde akıllı telefonlarda gördüğümüz özelliklerden olan kablosuz şarj şüphesiz aksesuarlara da yansıdı. İlk olarak kablosuz şarj aletlerinin tüketiciye sunulmasından sonra şimdilerde kablosuz powerbank modelleri de oldukça popüler. Özellikle prizin ya da şarj kablonuzun olmadığı zamanlarda hayat kurtarıcı olan bu modeller her anınızı kolaylaştırmak için bire bir.

Taşıma açısından size rahatlık sağlayan kablosuz wireless powerbanklar sayesinde şarj probleminize radikal bir çözüm bulabilirsiniz. Böylelikle bulunduğunuz yerlerde hiçbir zaman telefonunuzun şarjının bitecek olması korkusuyla yaşamanıza gerek kalmayacak. Akıllı cihazlarınızda güvenli ve hızlı bir şekilde şarj imkanı sağlayabilecek olması da diğer avantajlarından biri.

MobilCadde‹den alacağınız tüm kablosuz powerbanklarda ücretsiz kargo fırsatı sizi bekliyor. Sitemiz üzerinden verecek olduğunuz siparişlerde gün içerisinde özenli bir şekilde hazırlanarak, kargoya teslim edilmektedir. Bulunduğunuz şehire göre ortalama 1-2 iş günü içerisinde almış olduğunuz ürünler tarafınıza teslim edilmektedir. Dilerseniz yaptığınız alışverişlerin ödemesini ürününüz kapınıza geldiğinde kargo görevlisine yapabilir ya da sitemiz üzerindeki ödeme seçeneklerinden herhangi birini seçerek taksit seçeneği ile alışverişinizi tamamlayabilirsiniz.