Telefonunuzu Seçin

Telefonunuza uyumlu otg dönüştürücü çeşitlerini görmek için cihazınızı seçin

OTG Dönüştürücüler

    
USB OTG kullanımı, bu cihazların ana makine ve cihazın rolleri arasında ileri geri geçiş yapabilmelerini sağlar. Örneğin, bir mobil telefon, çıkarılabilir medyadan ana cihaz olarak okunabilir, ancak bir ana bilgisayara bağlandığında kendini bir USB kayıt cihazı olarak sunabilir.Diğer bir deyişle, USB OTG dönüştürücüler hem alıcı hem de verici rolleri gerçekleştiren bir cihaz konseptini sunar. İki USB cihazı bağlandığında ve bunlardan biri USB OTG cihazı olduğunda, karşılıklı iletişim bağlantısı kurarak dosya verileri, fotoğraf, video ve istenilen tüm görseller aktarılabilir.

Hemen her akıllı telefon USB OTGyi desteklemektedir. Bu, kullanıcıların klavye ve mouse gibi standart USB giriş cihazlarını bağlamasına veya normal bir USB sürücüsü kullanarak saklama alanını genişletmesine olanak tanır. Bazı cep telefonu üreticileri, USB ana portlarını kendi el cihazlarıyla birlikte gönderirken diğerleri genelde isteğe bağlı daha fonksiyonel aksesuarlar sunarlar.Standart bir USB aygıtına bir telefon bağlamak için, mikro (veya mini) USB dönüştürücüyü kullanmanız gerekir; ancak bu aynı zamanda bir OTG kablosu olmalıdır.
Kategorimizde yer alan OTG dönüştürücüler son derece pratik çözümler olarak hayatınızı kolaylaştırmak için tasarlanmış ürünlerdir. Dijital kameranızdan çektiğiniz fotoğrafları telefonunuza aktarmak artık bir eziyet olmaktan çıkar. Az enerji tüketimi ile güç düzensizliğini ortadan kaldırır ve tasarruf sağlar. Hem de kompakt ve küçük tasarımı sayesinde her zaman yanınızda taşıyabileceğiniz OTG dönüştürücüler, akıllı kart okuyucular mikro girişli tüm cihazlar ile uyumludur. İhtiyacınız olan lens koruyucunuz için telefonunuza özel filtreleme yapabilirsiniz. Aksesuarlarla daha işlevsel kullanabileceğiniz cep telefonu cihazınıza uygun olanı seçebilirsiniz.

Beğendiğiniz OTG dönüştürücüsünü MobilCadde.comdanhemen sepetinize atarak kredi kartına taksit, kapıda ödeme, hızlı ve ücretsiz kargo seçenekleri ile sahip olabilirsiniz.