Telefonunuzu Seçin

Telefonunuza uyumlu adaptör çeşitlerini görmek için cihazınızı seçin

Dönüştürücü Adaptörler

    
Dönüştürücü adaptörler, standart fişe doğrudan bağlanamayan parçaları bağlayarak, voltajı bir seviyeden diğerine, genellikle 220V-240Vdan 110V-120Va değiştirir.Cihazınız sadece 220V-240V ile çalışıyorsa, 110V-120 volt (Amerikan cihazları) ile güvenli bir şekilde çalışabilmesi için, dönüştürücü adaptörler diğer bir deyişle seyahat adaptörleri kullanmanız gerekecektir. Cihazlarınızaşırı ısınma veya yanmasını önlemek için elektriğin kullanılabilir duruma getirildiği bir konvertöre takılmalıdır.

USB Type-C, hem şarj hem de dizüstü bilgisayarlar, telefonlar ve tabletlerdeki veriler için yeni standart dönüştürücüdür. USB Type-C konvektörler dosyaları USB 3.1 hızlarında kopyalayabilir, bir dizüstü bilgisayarı şarj etmek için yeterli güç sağlayabilir veya DisplayPort veya Thunderbolt 3 bağlantılarını kullanarak başka türde veri göndermek için Alt Modu kullanabilirsiniz. USB Type-C kablolar hızlı veri aktarımı ve hızlı şarjın yanı sıra, iki cihaz arasında şarj alışverişi sağlayabilir.Her cihazda bu güçlü Type-C bağlantı noktası henüz bulunmamaktadır. Bu nedenle telefonunuza uygun ürünleri görmek için "telefona özel filtrele" yönergemizi kullanabilirsiniz.

Akıllı kart okuyucular USB Type-C girişlidir. Bu nedenle tüm Type-C girişli telefon ve tabletlere uyumludur. USB‹den, USB Type-C‹den, MicroSD karttan ve SD (HC) karttan akıllı cihazlarınıza dosya aktarımı yapabilirsiniz. Digital kameranızdan çektiğiniz fotoğrafları telefonunuza, tablet ve bilgisayarlarınıza kolay bir şekilde aktarabilirsiniz.Lightning Dönüştürücü adaptörler ile normal USB kablonuzu lightning girişine dönüştürebilir aynı zamanda telefonunuzu şarj edebilirsiniz. Örneğin, "Celly Lightning Dönüştürücü Micro USB Adaptör" ile iPhone, iPad ve iPodunuzu mikro USB kablosuna bağlayabilir, eşzamanlı olarak cihazınızı şarj etmek için kullanabilirsiniz.

Cihazınıza özel ihtiyacınız olan dönüştürücü adaptör modelini, geniş ürün çeşitliliğimiz içerisinde rahatlıkla bulabilirsiniz. Beğendiğiniz ürünü, kredi kartına taksit, kapıda ödeme ve ücretsiz kargo seçenekleri ile MobilCadde.comdan hemen sepetinize ekleyerek sahip olabilirsiniz.