Telefonunuzu Seçin

Telefonunuza uyumlu cihaz çeşitlerini görmek için cihazınızı seçin

Görüntü Aktarım Cihazları

    
Kablosuz multimedya arayüzü sistemi, HDMI bağlantı noktasına sahip tüm cihazları kapsar ve TVye kablosuz sinyal gönderir. Birçok yeni bilgisayar, oyun konsolu, film oynatıcı, tablet veTV, HDMI aracılığı ile sinyal aktarır ve HDMI kablosu için bir bağlantı noktasına sahiptir.Kablosuz HDMI sistemi, TV HDMI bağlantı noktasına takılan telefon görüntü aktarım cihazları diğer aygıtların bağlantı noktaları için vericiler içerir. Kablosuz HDMI sistemi hepsini birbirine bağlayarak TVnizdeki tüm kaynaklardan filmler, resimler ve videolar görüntülemenizi sağlar.

Kategorimizde yer alan ve en spesifik ürünlerden biri olan "AnyCast Kablosuz HDMI Görüntü Aktarıcı",görüntü sistemlerinde bir devrim yaratarak geliştirilmiş bir cihazdır. AnyCast;mobil cihazlarınızdan HDMI bağlantı desteği ileTVnize ses ve görüntü aktarabileceğiniz, uzun zamandır beklenilen kablosuz görüntüleme teknolojisi içeriyor.Anycast,Windows ve MAC bilgisayarlar, Android ve iOS işletim sistemli akıllı telefonlarda kullanılabilir. Ancak, bu ebatları küçük, fonksiyonu büyük teknoloji modülü, Android 4.0 üstü akıllı telefon ve tabletler ile iOS 6.0 ve üstü iPhone, iPad ile kullanılıyor.

AnyCast görüntü aktarım cihazını kullanmak için;görüntü aktarıcıyı TV nizin HDMI girişine takın, bağlantı kablosunun Micro USB ucunu cihaza bağlayın ve TVnizi açın.USB ucunu herhangi bir USB güç adaptörüne veya TVnizin USB girişine bağlayın.Telefonunuzu kablosuz ağa TVde beliren Anycast-a2343rfr parolayı kullanarak bağlayın.Ekrandaki QR kodu okutarak veya görünen IP adresini tarayıcınıza yazarak AnyCast cihazın arayüzüne ulaşın. "Make dongle connect WiFi Ap" seçeneğine dokunun. Açılan ekranda "Scan" butonuna dokunun ve evinizin WiFi bağlantısını seçin.Pasword kısmına kablosuz ağşifrenizi girin ve "connect" butonuna dokunun.iPhone telefonlar için ise:Denetim merkezini açarak, "AirPlay Mirroring" ve Anycast-a2343rfr şeklinde görünen ekranı seçin.

Androidli telefonlar için:AnyCast arayüz sayfasının ana ekranına geri dönün ve "swtich mode between Miracast and DLNA" seçeneğine dokunun, "Waiting for connection" uyarısı çıktığında telefonunuzun Ayarlar> Ekran> Yayınlama menülerini izleyin ve açılan sayfada Anycast-a2343rfr şeklinde görünen ekranı seçin ve seyre başlayın!