Telefonunuzu Seçin

Telefonunuza uyumlu kablo çeşitlerini görmek için cihazınızı seçin

Kulaklık Kabloları

    
Hayatı keyifli hale getiren uygulamalarda zirve performansı için ihtiyacınız olan kaliteyi sunduğumuz kulaklık kablosu çeşitlerimize güvenebilirsiniz. Kategorimiz kapsamında kulaklık kabloları ve adaptörler seçimi, ses aygıtlarınızı bağlamak için mükemmel bir çözüm bulmanızı kolaylaştırır. İnce konektörleri olan, koruyucu kutuların içindeki aygıtlarla çalışacak şekilde tasarlanan ses kabloları, çoklu bağlantılar için düz veya açılı konektörlere veya kablolara sahip kablolar ve uzak bağlantılar için uzun kablolar, hassas bağlantılar için kısa kablolar da dâhil olmak üzere kulaklık girişi çoğaltıcı tüm çeşitler mobilcadde.com platformunda beğeninize sunuluyor.

"Cortrea Kulaklık Girişi Çoğaltıcı" maksimum taşınabilirlik için hafif, dayanıklı, kolaylıkla takılabilen sağlam, kompakt tasarımlara sahip ürünlerimizdendir. 3,5 mm ses çıkış portunu iki ayrı porta çevirir. Çift kulaklık girişi cihazınızdan aynı anda müziğinizi paylaşma imkânı verir. Farklı bir model olan "Berkin 3.5 mm Stereo Kulaklık Çoklayıcı" fonksiyonel olarak tek bir jack ile 2 kulaklık veya hoparlöre bağlanabilir. Sesi, IPod veya MP3 çalarınızdan iki kulaklık setine bağlamak için idealdir.

En yeni modellerden "Mcdodo Lightning Müzik Kumandalı Şarj ve Kulaklık Çoğaltıcı Silver Adaptör" cihazınızın lightning girişini 3.5 mm jack girişine dönüştürmektedir. (Lightning - Micro USB Adaptörü, Lightning konektörü olan bir iPhoneu, iPadi veya iPodu eş zamanlı şarj etmek üzere mikro USB kablolarına ve şarj aletlerine bağlamanıza olanak tanır.) Aynı anda müziğinizi dinleyebilir, kablo üzerinden sesini ayarlayabilir ve cihazınızı şarj edebilirsiniz.

MobilCadde.com telekomünikasyon, ses ve görüntü sistemleri için ihtiyacınız olan her tür kablo, port çoğaltıcı adaptör, ekstra ses bağlantı kabloları gibi pek çok aksesuar çeşidine sahiptir. İhtiyacınız olan ses aksesuarlarının en kaliteli modellerini bulabileceğiniz öncelikli adresiniz MobilCadde.comdan beğendiğiniz ürünü hemen kredi kartına taksit, kapıda ödeme ve ücretsiz kargo ile sepetinize atın, hayatın ritmini yakalayın!