Telefonunuzu Seçin

Telefonunuza uyumlu hdmi adaptör çeşitlerini görmek için cihazınızı seçin

HDMI Adaptörler

    
Fiziksel bağlantıyı uyarlayan aygıtlar ve sinyal türünü bir biçimden diğerine dönüştüren aygıtlar teknik detaylarda ayrışır. Çoğu HDMI adaptör çeşitleri, HDMI olmayan bir kaynağı bir HDMI ekrana bağlayan cihazlardır. Bu dönüştürücülerin her biri, iki farklı sinyal türünü kullanan iki cihazın etkileşime girmesini sağlayacaktır.

VGA-HDMI dönüştürücüleri, bir bilgisayardan bir HDMI girişi olan bir TVye görüntü aktarımı için sıklıkla kullanılır. Birçok VGA - HDMI adaptör bir ses girişi alır ve HDMI sinyaline ekler, çünkü HDMI, hem ses hem de video bağlantısı kurar. HDMI dan VGA arasında geçiş yapmanıza izin veren birçok yeni ürün mevcuttur. USB-HDMI adaptörü bir bilgisayardaki USB portuna bağlanır ve bilgisayara bir HDMI çıkışı ekler. Bu, bilgisayarınızı bir TV veya PC monitörü gibi HDMI özellikli ekrana bağlamanıza izin verir. DVI, HDMI ın video kısmı ile aynı biçimde dijital bir sinyaldir. Fark DVI, HDMI gibi ses sinyali taşımamasıdır. Bu, yalnızca video sinyalini kullanıyorsanız, fiziksel bağlantıları değiştiren bir DVI-HDMI fiş adaptörü kullanabilirsiniz demektir. Sesli bir DVI kaynağından gelen video sinyalini ve ses HDMI sinyaline birleştirmek için etkin bir dönüştürücüye ihtiyacınız olacaktır.

Bu standart modellerin yanında günümüzde yeni ve modern HDMI adaptör çeşitleri de getirdikleri üstün özellikleri ile dikkat çekicidir. Kategorimizde yer alan ürünlerden Cortrea HDMI Adaptör ile akıllı telefon veya tabletinizden geniş ekranlı TV veya projektörlere fotoğraf, video, müzik, ofis dosyaları vb. verileri çok hızlı bir şekilde aktarabilirsiniz. Ya da Anycast Görüntü Aktarım Cihazı sayesinde ses ve görüntü dosyalarını akıllı telefon veya tablet cihazınızdan, ek bir kabloya ihtiyaç duymadan "kablosuz" olarak bir ekrana yansıtabilirsiniz.

Sizin için doğru ürünü bulmanıza yardımcı olacak "telefona özel filtrele" yönergesini kullanarak ihtiyacınız olan ürüne daha kısa sürede ulaşabilirsiniz. Beğendiğiniz ürünü MobilCadde.comdan sepetinize eklediğinizde kredi kartına taksit, kapıda ödeme ve ücretsiz kargo avantajları ile adresinizde teslim alma kolaylığını yaşayabilirsiniz.