Telefonunuzu Seçin

Telefonunuza uyumlu hdmi kablo çeşitlerini görmek için cihazınızı seçin

HDMI Kablolar

    
Cortrea HDMI Kablo 3m
40,30 TL+ KDV
HDMI Siyah Kablo 1,50m
26,00 TL+ KDV
HDMI, görüntü ve ses bağlantısında dünya standardıdır. Kapsamlı olarak herhangi bir ihtiyaca cevap verebilecek HDMI kablolar vardır. HD videonun 1080p gibi yüksek çözünürlüklü biçimlerdeki görsel sunumu, sevdiğiniz filmleri tamamen yeni, yeni deneyimler haline getirebilir. Bununla birlikte, TV ile kablo kutusu, oyun konsolu, DVD veya Blu-ray oynatıcı arasındaki bağlantıyı tamamlamak için uygun bir HDMI kablo ihtiyacınız vardır.

Neyse ki ihtiyaçlarınız için geniş bir yelpazede titizlikle bir araya getirilmiş optimal HDMI kablolarımız mevcut. Kategorimizde uygun fiyatlı modellerden üst seviye kablosuz HDMI adaptörlere kadar hepsi en iyi hassasiyetle tasarlanmış ve sektörel üst düzey markalar için üretilen ürünler bulabilirsiniz. Pratik ve uygun fiyatlı HDMI-DVI kablosu arıyorsanız, seçiminizde bulduğunuz üründen hayal kırıklığına uğramayacaksınız. Bu amaçla kaliteli ve ekonomik fiyatlarla kablolar arasından; "HDMI Siyah Kablo (1,50m)", "Micro HDMI to HDMI Siyah Kısa Kablo (1m)", "Mini HDMI to HDMI Siyah Kısa Dönüştürücü (24cm)" ve "Techlink Mini DisplayPort HDMI Kablo (5m)" gibi HDMI bağlantısı sağlamanız gereken herhangi bir cihaz ile uyumlu olacak özel dizaynları beğeninize sunuyoruz.

Gerçek ses ve film meraklıları standart bir HDMI kablosunun kalitesinden memnun olmayarak, üst teknoloji ürünlerini denemek isteyebilir. Bunlar üst düzey standartlara göre fiyatlandırılmış olsalar bile, kesinlikle kalite açısından ödediğinizden daha fazlasını alırsınız. 24 ayar altın kaplama konektörler, gümüş kaplı oksijensiz (OFC) iletkenler ve azotla enjekte edilmiş gaz dielektrik gibi spesifik malzemelerin kullanıldığı, sinyal gücü ve görsel kalitesini sağlamak için ince malzemelerden imal edilen bu ürünler, net bir görüntü ve güçlü ses üretmek için mükemmel çözümlerdir. Belirli bir amaç için HDMI kablosuna ihtiyacınız varsa, örneğin bir kameraya veya Ethernet IP özellikli cihaza bağlanmak gibi, bunlar da mevcuttur.

Birçok HDMI kablosuzdan birini seçerek, en sevdiğiniz filmleri, TV showlarını ve video oyunlarını yaşarken en iyi görsel şansı yakalayacağınızdan emin olabilirsiniz. Beğendiğiniz ürüne mobilcadde.comdan sepetinize eklediğinizde kredi kartına taksit, kapıda ödeme ve ücretsiz kargo seçenekleri ile sahip olabilirsiniz.