Telefonunuzu Seçin

Varsayılan Telefon
Telefonunuza uyumlu kablo çeşitlerini görmek için cihazınızı seçin

Data Kabloları

    

Uzunluk

data kabloı çeşitleri

En sevdiğiniz fotoğrafları telefonunuzdan bilgisayarınıza aktarmak ya da keyifle izlediğiniz bir dizinin yeni bölümünü bilgisayardan telefona aktarmak istiyorsunuz. Ya da cihazınızı bilgisayarınızdan şarj etmek mi istiyorsunuz? Bunun için en iyi çözüm telefonunuza uygun data kablosunu seçmek. Her telefon modeline uygun data kablolarını MobilCadde.com‹da bulabilirsiniz. İsterseniz lightning, isterseniz micro usb ihtiyacınız olan her kablo çeşidini bulabilirsiniz. Telefonunuza uygun data kablosunu seçip, isterseniz veri aktarımı gerçekleştirebilir isterseniz telefonunuzu şarj edebilirsiniz.

MobilCadde.com‹da micro usb data kablosu, lightning kablo ve daha birçok çeşit data kablosu bulunuyor. Ayrıca sıradan data kablolarını kullanmaktan sıkıldıysanız, led ışıklı usb ya da lightning data kablolarıyla hem cihazınızı şarj edip, veri aktarabilir hem de etrafınıza ışık saçabilirsiniz. Her zevke, her kullanıma özel data kablolarından telefonunuza en uygun olanını seçmek için MobilCadde.com‹u ziyaret etmelisiniz.

İstediğiniz data kablolarını alışılmışın dışında birçok farklı renkte de bulabilirsiniz. Mavi, kırmızı, sarı ve daha fazlası... Üstelik rahat bir kullanım sağlaması açısından dilediğiniz uzunlukta data kablosunu da bulabilirsiniz. Böylelikle yanınızda kolaylık da taşıyabilirsiniz.

MobilCadde.com‹da micro usb data kablosu, lightning kablo ve daha birçok çeşit data kablosu bulunuyor. Ayrıca sıradan data kablolarını kullanmaktan sıkıldıysanız, led ışıklı usb ya da lightning data kablolarıyla hem cihazınızı şarj edip, veri aktarabilir hem de etrafınıza ışık saçabilirsiniz. Her zevke, her kullanıma özel data kablolarından telefonunuza en uygun olanını seçmek için MobilCadde.com‹u ziyaret etmelisiniz. Ücretsiz kargo imkanından ve güler yüzlü satış sonrası hizmetten yararlanmak için daha fazla beklemeyin.