Telefonunuzu Seçin

Telefonunuza uyumlu tutucu çeşitlerini görmek için cihazınızı seçin

Telefon Tutucuları

    
Guess Orijinal Beyaz Kablosuz Şarj Cihazı
260,00 TL+ KDV
136,50 TL+ KDV
Eiroo Universal Selfie Çubuğu
18,36 TL+ KDV
12,84 TL+ KDV
Araç kullanımı sırasında telefonunuzun cebinizde, çantanızda, yan koltukta ya da araç içi cepte olması arama durumunda dikkatinizin sağılmasına sebep olabilir. Bunun yanı sıra telefonu elinizden düşürerek de sıkıntı yaşayabilirsiniz. Sitemizde yer alan birbirinden farklı cep telefonu tutuculardan her hangi birini satın alarak arama yapma, gelen aramaya yanıt verme, müzik dinleme, navigasyon bağlantısı gibi birçok işlemi kolaylıkla yapabilirsiniz. Aynı zamanda hoş koku veren araç içi cep telefon tutucuları havalandırma kısmına takarak hem telefonunuzu sabitlerken hem de aracınıza hoş koku katabilirsiniz. Telefon tutucular araç içinde direksiyon arası modelli ile de yer alıyor. Farklı telefon tutucuların arasında masa üstü tutucu ve selfie çubukları da yer alıyor. Bunun yanı sıra yüzük telefon tutucular da sitemizde görebilirsiniz. Son derece kullanışlı olan manyetik tutucuların yanı sıra kayma önleyici pedler de sitemizde kategori içinde yer alıyor. Tüm telefon modelleri için masa üstü ya da araç içi için telefon tutucuları sitemizde bulabilirsiniz.

Telefon modelinize uygun olan telefon tutucu, standı, filesi, ped ya da selfie çubuklarından ihtiyacınız olan ürün ya da ürünleri anıdan sipariş vererek sahip olabilirsiniz. Sitemizden yapacağınız 20 TL ve üstü alışverişlerinizde ücretsiz kargo fırsatından da yararlanmanız mümkün. Siparişlerinizi kredi kartı ile ödemenin yanı sıra dilerseniz ürünlerinizin tarafınıza teslim anıdan kapıda da gerçekleştirebilirsiniz.

MobilCadde olarak hızlı teslimatın sizin için önemini biliyor ve ürünlerinizi siparişinizin onayı sonrası aynı gün kargoya veriyoruz. Araçta daha güvenli telefon kullanabilmek ve telefonunuza her hangi bir zarar vermemek için siparişinizi hemen oluşturabilirsiniz.