Telefonunuzu Seçin

Telefonunuza uyumlu tutucu çeşitlerini görmek için cihazınızı seçin

Yüzük ve El Tutucuları

    
Telefonlar artık sadece arama yapmaktan daha fazlasını yapıyor, ancak tüm bu ekstra özellikler, telefonların pratik tutuş ergonomisini kapsamıyor. İşleri kolaylaştıran yeni bir telefon için kullanımı kolay hale getirecek yüzük ve el tutucuları kullanabilirsiniz. Telefon tutucu, selfie yüzüğü, cihaz tutucu, iRing, telefon yüzüğü gibi farklı isimler ile anılan telefon yüzük tutucu ürünleri telefon, tablet gibi cihazlar için rahatlık sağlar.

Genellikle düz yüzeye sahip telefon ve tabletleri elinizin içinde tutmakta zorlanabilir, hatta elinizden kolaylıkla düşürebilirsiniz. Özellikle fotoğraf ve selfie çekimlerinde görüntüyü çerçeveye sığdırmak ya da titretmeden çekim yapabilmek zordur. Her icat bir ihtiyaçtan doğmuştur. Cihazlarınıza yapıştırabileceğiz küçük bir aparat olan yüzük ve el tutucuları inanılmaz derecede kullanımınızı kolaylaştıracaktır. Üstelik model ayrımı olmaksızın tüm akıllı telefonlar ve taşınabilir dijital cihazlarda kullanma imkânı tanır. Aygıtınızı yanlışlıkla düşürme ve kırma riskini azaltır.

Cihazlarınızı evde, işte, sokakta her yerde en uygun verimlilikte çalışabilirsiniz. Yazılarınızı daha rahat yazabilir, işlemlerinizi daha kısa sürede tamamlayabilirsiniz. Kompakt ve ince tasarım 360 derece döner ve 180 derece eğim sağlar, tek elle fotoğraf çekmek için de uygundur. Tekli mobil ve tablet bilgisayarların tüm işlevlerini tek elle kullanabilirsiniz. Yatay ve dikey konumlandırabilme özelliğe sahip yüzük ve el tutucuları rahat tutuş ve güvenli konumlandırma sağlar. Bu güçlü yapıştırıcısı olan halka aksesuarlar, basit ve hızlı şekilde takıp çıkartılabilir. Kuru ve temiz yüzeye yapıştırılması gereken telefon yüzüğü basınca duyarlıdır, çıkartılıp yeniden takılabilir. Herhangi bir kalıntı bırakmaz ve istenildiğinde kolayca kaldırılabilir.

Kategorimizde fonksiyonel özelliklerinin yanında görsel şıklıkları ile de öne çıkan modeller bulunuyor. Beğendiğiniz ürüne MobilCadde.comdan sepetinize atarak, kredi kartına taksit, kapıda ödeme, hızı ve ücretsiz kargo seçenekleri ile sahip olabilirsiniz.