Telefonunuzu Seçin

Telefonunuza uyumlu ürün çeşitlerini görmek için cihazınızı seçin

Oto Tablet Tutucular

    
Tablet tutucular ile aracınızda, evinizde ya da ofisinizde tabletinizi kolayca, güvenle muhafaza edebilir ve kullanabilirsiniz.

Koltuk arkasına kolayca takılabilen tablet tutucular ile yolculuklarınızda işlerinizi kolayca halledebilirsiniz. Tablet pc tutacakları size son derece ergonomik bir kullanım sağlıyor. Özellikle iş seyahatlerinde, uzun yolculuklarda ve arka koltuklarda yapılan yolculuklarda bu ürün çok işinize yarayacak.

Tablet tutucular ile araç kullanırken, tabletinizi kullanmanız dikkatinizi dağıtmaz. Bu sayede güvenliğinizden ödün de vermemiş olursunuz. Aracınızın camına yapıştıracağınız bu aparat sayesinde tabletiniz her zaman gözünüzün önünde olur. Ayrıca tabletinizi sabitleyen bu stand istenmeyen sarsıntılar, darbe gibi dış etkenlere karşı koruma sağlar.

Kullanımınıza uygun tutucuları MobilCadde.com‹da bulmak son derece kolay. Tarzınıza ve zevkinize uygun tablet tutacağını seçin ve rahatlığın keyfini çıkarın. Sitemizdeki tüm aksesuarlar gibi tablet tutucuları da cihazınızla tam uyumludur ve kolayca monte edebilirsiniz.

Tablet kullanıcılarına yüzlerce çeşit aksesuar sunan MobilCadde.com, siparişlerde 20 TL ve üzeri ücretsiz kargo imkanı sunuyor. Yüksek kaliteli malzemeden üretilmiş tablet tutucuları aynı gün kargo fırsatıyla satın alabilirsiniz.