Telefonunuzu Seçin

Telefonunuza uyumlu masaüstü tablet tutucular çeşitlerini görmek için cihazınızı seçin

Masaüstü Tablet Tutucular

    
HTC Desire Z Masaüstü Şarj Aleti
65,00 TL+ KDV
8,39 TL+ KDV
Geniş bir kullanıcı kitlesine sahip olan tabletler için iş, ofis, okul, ev gibi pek çok alanda pratiklik sağlayan masaüstü tablet tutucuları hayatı kolaylaştıran çözümlerdir. Masaüstü tablet tutucular; video ve görsellerin izlendiği, okul eğitimlerinin takip edilip ödevlerin yapıldığı,elektronik postaların yazıldığı tabletleri en etkili ve verimli şekilde kullanabilmeyi sağlar.

Tabletleri istenilen hizada ve göz koordinasyonuna uygun şekilde tutmak için tasarlanmış olan aparatlar, cihazınızı elde tutmanızın önüne geçerek beden sağlığınızı da korur. Stand, optimum görüş açısı elde etmek için tableti veya telefonu sadece doğru açıda yükseltir. Ergonomik konumda tutulan tablet duruş bozukluğu başta olmak üzere pek çok fiziksel rahatsızlığın önüne geçer. Tablet bilgisayarların fonksiyonel olarak kullanılabilmesine olanak sağlayan bu yardımcı aksesuarlar, genellikle sert plastik veya eloksal alüminyum kaplama gibi hafif ama sağlam materyallerden üretilir.

Model özelliklerine göre değişebilen masaüstü tablet tutucular360 drece dönebilen, ayarlanabilir açılı, hareketli kanallı gibi çeşitlerle sunulur. Farklı kullanım amaçlarına yönelik modeller; vantuzlu, mıknatıslı aparatlar ile cam veya düzgün yüzeylere tutunma gerçekleştirir. Aynı zamanda şık bir şekilde masaüstü pozisyonunda yer alan dizaynlar arasında saat, kalem gibi objeler koyabileceğiniz tasarımlarda bulunur.

Kategorimizde yer alan masaüstü tablet tutucular arasında son derece pratik kullanılabilir, fonksiyonel modeller yer alıyor.Cihazınız ile tam uyum sağlayacak, pratik, dekoratif ve kaliteli telefon aksesuarları ile elleriniz özgür kalacak, video izlerken, görüntülü görüşme yaparken, internetde sesli arama yaparken konforu yaşayacaksınız.

Beğendiğiniz ürüne şimdi sahip olmanız için Mobilcadde.comdan kredi kartına taksit, kapıda ödeme, hızlı ve ücretsiz kargo seçenekleri ile sepetinize eklemeniz yeterlidir.