Telefonunuz

Xiaomi
Mi Mix
Telefonunuza uygun tüm ürünlere aşağıdan ulaşabilirsiniz.

Xiaomi Mi Mix Kılıfları

    
Universal XXL Siyah Spor Kol Bandı
45,89 TL+ KDV
28,24 TL+ KDV
Universal XL Mavi Spor Kol Bandı
45,89 TL+ KDV
28,24 TL+ KDV
Universal XL Pembe Spor Kol Bandı
45,89 TL+ KDV
28,24 TL+ KDV
Universal XL Beyaz Spor Kol Bandı
45,89 TL+ KDV
28,24 TL+ KDV

Xiaomi Mi Mix uyumlu tüm ürünler

Günümüzde artık modayı yalnız ayakkabı, çanta ya da kıyafetler de değil cep telefonu aksesuarlarında da takip etmek mümkündür. Cep telefonu aksesuarlarının da modası her gün değişir ve trendlere uygun aksesuarlar üretilmeye devam eder. Kullandığı kılıfın kıyafetlerine ya da o gün yapacağı aktivitelere uygun olmasını isteyen kişi sayısı artık azımsanmayacak kadar çoktur. Durum böyle olunca cep telefonu kılıf çeşitleri de modaya uygun olarak üretilir ve son moda kılıflara ulaşabilmek son derece önemli bir hal alır. Son model Xiaomi Mi Mix kılıf çeşitlerine MobilCadde.com internet sitesinden ulaşmanız mümkündür. 

Mobilcadde, pek çok cep telefonu aksesuarını bünyesinde bulunduran bir güvenli alışveriş sitesidir. Sitemizden beğendiğiniz ürünleri seçerek sepetinize ekleyebilir ve sadece birkaç dakika içerisinde ödemenizi tamamlayarak alışverişi sonlandırabilirsiniz. Sitemizden pek çok ürüne ulaşabileceğiniz gibi son moda trendlere de ulaşmanız mümkündür. 

Xiaomi Mi Mix kılıfları siparişinizden kısa bir süre sonra tarafınıza ulaştırılacaktır. Saat 16.00’ya kadar ulaşan siparişleriniz aynı gün kargoya verilir. Deneyimli çağrı merkezi elemanlarımızdan siparişinizin durumunu öğrenebilir ya da ürünlerimiz hakkında bilgi alabilirsiniz. 20 TL üzeri siparişlerinizde kargo ücreti talep edilmez. Ürünlerimizden herhangi bir nedenden ötürü memnun kalmazsanız 7 gün içerisinde iade edebilir ya da değiştirebilirsiniz.