Telefonunuz

Samsung
Galaxy S5
Telefonunuza uygun tüm ürünlere aşağıdan ulaşabilirsiniz.

Samsung Galaxy S5 Kılıfları

    
Samsung i9600 Galaxy S5 Robot Kılıf
25,34 TL+ KDV
11,78 TL+ KDV

Samsung Galaxy S5 uyumlu tüm ürünler

Samsung Galaxy S5 telefonunuz için yüzlerce kılıf seçeneğini bir arada bulabileceğiniz en doğru yerdesiniz. Her modelde kılıf seçeneklerinden cüzdanlı kılıflar paranızı telefonunuzda taşımanıza yardımcı olurken çekmeli kılıflar telefonunuzu güvenle korur. İster dik kapaklı ister yan kapaklı bir çok model Samsung Galaxy S5 kılıfı ile rahatınıza ve ihtiyacınıza uygun tercihi yapabilirsiniz. Samsung Galaxy S5’in zarif tasarımı nokta desenini sevenler için bu desende kılıflar tercih edilebilir. 

Telefonunuza baktığınızda kendinizi daha iyi hissetmek ister miydiniz? Enerjinize hatta modunuza uygun aksesuar seçimleri ile cihazlarınızı daha dikkat çekici hale getirebilir ve hatta aksesuar seçimlerini daha eğlenceli hale getirebilirsiniz. 

Renginizi ve tarzınızı yansıtacak aksesuarlar bir tık uzağınızda. Telefonunuz için modayı Mobilcadde’de takip edin. Tercihinize göre cihazınızı sade, şık, gösterişli, dikkat çekici ya da rengarenk bir hale getirebilirsiniz. Cihazınızın olduğu gibi görünmesiyle yetinmeyin. 

MobilCadde.com’dan seçtiğiniz kılıf modeli, ona her baktığınızda telefonunuza ve size enerji verir. Ünlü telefon kılıfı markaları Samsung Galaxy S5 kılıf modellerinde kullanıcıların renkli hayatını yansıtmak için rengarenk koleksiyonlar hazırlıyor. Siz de renginizi ve tarzınızı seçip teknolojinin ritmini bu kılıflarla yaşayın. Sipariş verdiğiniz Samsung Galaxy S5 bumper kılıfı aynı gün yola çıkıyor ve 20 TL üzeri alışverişlerinizde kargo ücretsiz.