Telefonunuz

LG
V20
Telefonunuza uygun tüm ürünlere aşağıdan ulaşabilirsiniz.

LG V20 Kılıfları

    
Verus High Pro Shield LG V20 Rose Gold Kılıf
110,08 TL+ KDV
83,90 TL+ KDV
LG V20 Mat Gold Silikon Kılıf
18,52 TL+ KDV
8,79 TL+ KDV

LG V20 uyumlu tüm ürünler

Cep telefonlarının özelliklerinin artık ilk çıktıkları zamanki özelliklerle ilgisi yoktur. Onlar artık telefon değildir. Teknoloji geliştikçe onların özelliklerine de yenileri eklenmiş saat, harita, navigasyon, sanal asistan derken eğlence aktiviteleri de eklenmiş müzik, film ve oyunda hayatımıza katılmıştır. Bugün artık onları sadece bir telefon olarak adlandırmak doğru değildir. Hayatımızın her alanında kullandığımız cihazlar haline gelmiştir. Bu da tabii ki onları koruma ve daha uzun süre kullanma isteğimizi artırmıştır. Çünkü cep telefonları son derece hassas aletler ve dar, çizik, kırılma gibi risklere son derece açık cihazlardır. Bunu önleyebilmek için LG V20 kılıf gibi kılıflar kullanarak darbe, çizik ve kırılma risklerini azaltabiliriz. MobilCadde.com adresinden vereceğiniz bir kılıf ile hem telefonunuzu daha güvenle kullanır hem de ona daha şık bir görünüm kazandırırsınız. 

MobilCadde cep telefonu piyasasında bir isim yapmış oldukça fazla tercih edilen bir alışveriş sitesidir. Aynı anda pek çok farklı kullanıcına hizmet eden sitemiz hızlı hizmeti ve kaliteli ürünleri ile kullanıcılarının beğenisini kazanmıştır.  

LG V20 kılıflar sitemizden kolaylıkla sipariş edilebilir. Kullanımı son derece kolay olan sitemizden beğenilen ürünlerin sepete eklenmesi ve ödemesinin yapılması alışverişin tamamlanması için yeterlidir. 

Siparişiniz tarafımıza ulaştıktan sonra Mobilcadde’nin elemanları hızlıca ürünlerinizi hazırlayıp paketleyerek kargoya verilmesini sağlarlar. 20 TL üzeri siparişlerinizden firmamız kargo ücreti talep etmez. Ürünlerinizi iade etmek isterseniz 7 gün içerisinde iade edebilir ya da değiştirebilirsiniz.