Telefonunuz

Lenovo
P70
Telefonunuza uygun tüm ürünlere aşağıdan ulaşabilirsiniz.

Lenovo P70 Kılıfları

    
Universal XL Mavi Spor Kol Bandı
45,89 TL+ KDV
28,24 TL+ KDV
Universal XL Pembe Spor Kol Bandı
45,89 TL+ KDV
28,24 TL+ KDV
Universal XL Beyaz Spor Kol Bandı
45,89 TL+ KDV
28,24 TL+ KDV

Lenovo P70 uyumlu tüm ürünler

Lenovo P70 akıllı telefonunuz size 3 günlük pil ömrü vaad ediyor! Bu akıllı telefon sayesinde uzun uzun sohbetler edebilir, oyunlar oynayabilir, dizi ve film izleyebilirsiniz. Peki bu uzun ömürlü şarjı olan akıllı telefonunuz için kılıf seçiminizi nereden yapacaksınız? MobilCadde.com diğer tüm akıllı telefon modellerinde olduğu gibi Lenovo P70 kılıfları konusunda da öncülük ediyor. 

Her renk ve stildeki aksesuar arasından zevkinize uygun olan bir kılıf bulabilirsiniz. Artık bir aksesuar satın almak için dükkan dükkan gezip yorulmanıza gerek yok. Tek bir tıkla Lenovo P70 cihazınızla uyumlu tüm aksesuar ve kılıfları tek bir sayfada görüntüleyebilir, beğendiklerinizi sepetinize atıp, güvenli ödeme sayfası ve yöntemleri ile alışverişinizi tamamlayabilirsiniz.

Şıklığınıza şıklık katmakla kalmayıp aynı zamanda istediğiniz korumayı da sağlayacak olan Lenovo P70 Ultra ince kılıfları ister günlük hayatınızda isterseniz de şık bir yemek davetinde kullanabileceğiniz seçenekler arasından satın alın. 

Diğer tüm akıllı telefon modellerinde olduğu gibi Lenovo P70 aksesuar ve kılıfı konusunda da MobilCadde.com’un sunduğu seçeneklere göz atmadan karar vermeyin. Cep telefonunuz için alışverişinizi MobilCadde.com’dan yapmanız için bir çok neden var. Ürünlerimizin çoğu stoktan teslim edildiği için aynı gün kargolanıyor ve en hızlı şekilde elinize ulaşıyor. Üstelik ücretsiz kargo imkanı ile.