Telefonunuzu Seçin

Telefonunuza uyumlu adaptör çeşitlerini görmek için cihazınızı seçin

Kamera Bağlantı Adaptörleri

    
Her durumda yararlı ekran yansımasını garanti etmek için, sabit veya değişken aktarım özelliklerine sahip birçok adaptör seçeneği vardır. Kategorimizdeki telefon kamera bağlantı adaptörleri, mobil teknoloji ile ilgili olan en modern teknik üstünlüklere sahip cihazları kapsamına almaktadır. Bazı modellerimizi yakından tanıyalım:

Apple Lightning Kamera Bağlantı Adaptörü, kullanıcıların fotoğraf ve videoları dijital fotoğraf makinesinden iPad Proya kolayca aktarmasına olanak sağlama amacına yöneliktir. Ayrıca, podcasting, şarkı kaydı ve sesli arama gibi uygulamalarda USB mikrofonlarına güç sağlama gibi diğer yetenekleri de mevcuttur. Hublar, Ethernet adaptörleri, MIDI arabirimleri, flash okuyucular gibi USB aksesuarları ile de bağlanabilir. Apple Lightning Kamera Adaptörü, sadece USB 3 desteği olan iPad Pro 12.9 ile doğrudan uyumlu, ancak diğer cihazlar için bir Lightning kablo adaptörle güç ekleme seçeneği sayesinde yararlanabilirsiniz. Çok sayıda fotoğraf ve video çekip 12.9 iPad Proda düzenlemek istiyorsanız, Lightning - USB 3 Kamera Adaptörünün kullanımı kolaydır. Bu cihaz, iPad Pro ve fotoğraf makinesi veya flash medya adaptörü arasında fotoğrafları ve videoları yüksek hızda aktarmanızı mümkün kılar.

Apple iPad Kamera Bağlantı Adaptörü (SD kart okuyucu ve USB girişi): IPadin bir kamerası olmadığı için, fotoğraflarınızı bir bilgisayardan senkronize etmeniz veya fotoğraf makinenizi kamera kiti ile bağlamanız gerekir. USB konektörü ve bir SD kart okuyucu bu kit ile dijital fotoğraf makinenizi iPadinize ekleyebilirsiniz. Adaptörü bir USB klavyesini bağlamak için de kullanabilirsiniz. Apple iPad kamera kitiyle birçok USB kulaklığı iPadin USB portuna takabilirsiniz. Kulaklıklara ek olarak Skype veya iPad mikrofonundan ses kaydı yapabilen veya kaydedebilen bir USB mikrofon da bağlayabilirsiniz. Hareket halindeyseniz ve bir kamera veya SD karttan öğeleri kaldırmak için dizüstü bilgisayarınızı veya kameranızı çıkarmak istemiyorsanız, bir SD kartı veya kamera üzerindeki tüm öğeleri kaldırmak için iPad
kamera bağlantı kiti harika olacaktır.

Beğendiğiniz telefon kamera bağlama aparatı modelleri arasından ihtiyacınız olan ürüne MobilCadde.comdan kredi kartına taksit, kapıda ödeme, ücretsiz kargo seçenekleri ile sahip olabilirsiniz.