Telefonunuzu Seçin

Telefonunuza uyumlu rubber kılıf çeşitlerini görmek için cihazınızı seçin

Rubber Kılıflar

    
Rubber kılıflar, sert plastik malzemeden üretiliyor ve telefonun yan kenarlarını, arkasını düşme ve çizilmelere karşı koruyor. Her zevke ve tarza uygun model seçeneğiyle alternatif renkleri bulunuyor. Silikon kılıflara göre malzemesi daha sert ve daha ince tasarımları bulunuyor. Her telefon modeline özel bulabileceğiniz rubber kılıflar, MobilCadde.com‹un üstün çeşit gücü ile kılıf seçiminize alternatifler sunuyor.

Cep telefonunuz zarif görünümünü bozulmadan korunsun istiyorsanız bu modeller içerisinden beğendiğinizi seçebilirsiniz. Size özel tasarlanan yüzlerce kılıf çeşidi içerisinden elbette kendinize yakışanı bulacaksınız. Materyalinde sert plastik malzeme bulunan bu model, telefonun yan kenarları ve arkasını özenle koruyor.

İster masanızda dursun ister cebinizde akıllı cihazınızın her zaman hoş bir kıyafete ihtiyacı olacaktır. Telefonunuzun harika tasarımını ön plana çıkaracak bir modele sahip olmak istemez misiniz? Sitemiz aracılığı ile harika formlara sahip bu modellerden birine sahip olabilirsiniz.

Taşlı sert kılıflar kadın kullanıcıların favorisi olan kılıf modelidir. Rubber malzeme kılıfın telefonda daha ince ve zarif görünmesini sağlıyor. İstanbul, Londra, Paris desenli veya kedi, balık gibi sevimli hayvan figürleri olan rubber kılıflar olduğu gibi, tek renk ve model kılıflar da her zevke sahip kullanıcılar için de seçenekler bulunuyor.