Telefonunuzu Seçin

Telefonunuza uyumlu notebook çantası çeşitlerini görmek için cihazınızı seçin

Notebook Çantaları

    
Günlük hayatta vazgeçilmez aksesuarlardan biri olan çantalar notebooklarınızı taşırken de kurtarıcınız oluyor. Daha güvenli ve konforlu bir şekilde cihazlarınızı taşımanızı sağlayacak notebook çantaları şimdi MobilCadde.com‹da. Dayanıklı ve kaliteli materyalden oluşan çantalar ile seyahatte, işte, okulda cihazınızı taşırken hiç zorluk çekmeyecekseniz.

Ünlü markaların aksesuarlarını bulabileceğiniz MobilCadde.com‹da aynı gün stoktan teslim birçok laptop çantası sizi bekliyor. Her zevke ve beğeniye hitap eden modelleri günlük hayatta rahatlıkla kullanabilir ve hem bayan hem erkek kullanıcılara hitap eden birçok renk seçeneği sayesinde tarzınızla kombinleyebilirsiniz. Cihazlarınızla uyumlu çantalarda aynı zamanda notebooklarınızın aksesuarlarını da güvenli bir şekilde taşıyabilirsiniz. Üstelik birçok bölümü bulunan bu çantalar toplantı notlarınızı veya ders notlarınızı koymak için de oldukça ideal. Hatta normal çanta taşımayı sevmiyorsanız, diğer kişisel eşyalarınızı da bu çantalar sayesinde yanınızda bulundurabilirsiniz.

Sitemizden yapacağınız tüm notebook aksesuarı ve diğer tüm alışverişlerde 20 TL ve üzeri siparişlerinizde ücretsiz kargo ayrıcalığı da sizi bekliyor. Ayrıca aynı gün 16.00‹â kadar verdiğiniz siparişler gün içerisinde kargoya teslim edilmektedir. Güvenli bir alışveriş gerçekleştirmek istiyorsanız sitemizi ziyaret ederek, istediğiniz ödeme yöntemini tercih edebilirsiniz.