Telefonunuzu Seçin

Telefonunuza uygun Dafoni marka ürünleri görmek için cihazınızı seçin

Dafoni

    

Dafoni Hakkında

Kalite ve yenilikten asla vazgeçmeyenlerin tercihi Dafoni kılıf ile her zaman daha iyisine sahip olabilirsiniz. Telefonunuzun ihtiyacı olan koruma için Dafoni cam ekran koruyucu, ekran filmleri ve kılıflarında.

Gün içinde sürekli olarak iletişim kurmak, oyun oynamak, video izlemek ya da müzik dinlemek için kullanılan cep telefonlarının en büyük sorunu düşmelerde ya da çarpmalarda oluşabilecek darbeler. Dafoni ekran filmleri dayanıklı yapısıyla ve birçok çeşidiyle size alternatif koruma sağlıyor. Her telefon ve tablet markasına uygun ekran koruyucu film bulabilmenin yanı sıra, tercihinize göre şeffaf ve mat olmak üzere seçiminizi yapabilirsiniz. Eğer kılıf kullanmayı sevmiyorsanız Dafoni‹nin ön / arka ekran koruyucu filmlerini de tercih edebilirsiniz. Ekranınız parlaklığından bir şey kaybetmezsin isterseniz şeffaf ekran filmleri, ekranınızda parmak izi oluşmasını istemiyorsanız mat ekran koruyucu filmleri kullanabilirsiniz.

Son dönemin en popüler ürünlerinden Dafoni tempered cam ekran koruyucular, kimyasal işlemlerle güçlendirilmiş, çok yüksek derecedeki darbelere dayanıklı camdan üretilmiştir. Dafoni Türkiye sayfasında göreceğiniz bu ürünler telefonunuzu diğer tüm ekran koruyucu filmlerden daha iyi korumasıyla birlikte çizilmeye karşı oldukça dayanıklı bir ürün. Ayrıca dokunmatik ekranın hassasiyetini kesinlikle etkilemiyor. Ekranınızı uzun süre koruyor ve çıkarmak istediğinizde kolayca sökülebiliyor. Ayrıca Tempered Glass Cam Ekran Koruyucu Filmler size cam ekrana dokunuyor hissi verir, telefonunuzun dokunmatik özelliğini etkilemez. Ayrıca toz, kir, sıvı gibi maddelerin telefonunuzla temasını önler. Dafoni paketi içersinden çıkan doğrulama kartı ile ürününüzün orjinalliğini dafoni.com/original adresinden kontrol edebilirsiniz.

Dafoni‹nin geniş ürün yelpazesine her geçen gün bir yenisi ekleniyor. Dafoni‹nin resimli telefon kılıfı modelleri hiçbir yerde bulamayacağınız özgün tasarımlar ile buluşuyor. Telefonunuz darbelere karşı daha dayanıklı olsun istiyorsanız Urban, Big Face , Retro serisi ve daha birçok farklı Dafoni kılıfıyla telefonunuzda hem koruma sağlayabilir hem de rengarenk bir dokunuş gerçekleştirebilirsiniz.
Dafoni Aircraft ultra ince kılıflar, hassas yapısı ve yumuşak silikon materyali ile telefonunuzu korurken aynı zamanda zarif görünüm kazandıracak. Dokulu iç yüzey yapısı telefonu terletmediği gibi parmk izini de önlüyor. Dafoni Metallic Thin kılıflar telefonları özenle korurken metalik görünümü ile hoş bir hava kazandırıyor. Dafoni Slim Power kılıflar ise içi silikon dışı sert rubber plastik materyal sayesinde telefonlara ultra koruma sağlıyor.