Telefonunuzu Seçin

Telefonunuza uyumlu stylus kalem çeşitlerini görmek için cihazınızı seçin

Lazer Işıklı Stylus Kalemler

    
Dokunmaya duyarlı elektronik cihazların çağdaş döneminde, çoğu tabletin ve telefon cihazının kalemlerle tasarlanmamasına rağmen, Stylus kalemler özel dizaynlar ile bir dönüş yapıyor. Modern tabletler ve telefonlar için çeşitli kalemler; lazer ışıklı stylus kalemler, tükenmez kalemli Stylus kalemler gibi yeni ve fonksiyonel çeşitler sunuyor.

Dokunmatik ekran teknolojisi geliştikçe ve daha fazla cihaz isteğe bağlı kalemle birlikte kullanılmak üzere tasarlandığından Stylus kalem kullanımı yaygınlaşıyor ve bu özel kalemlere ekstra özellikler de ekleniyor. Örneğin kategorimizde yer alan "Lazer Işıklı Stylus Kalem" 3 ayrı fonksiyonu bir arada taşıyor. Temel amacı, dokunmatik ekranda yazı veya çizim gibi kişisel çalışmalarınızı parmağınızı kullanmadan yapabilmenizi sağlayan bir Stylus kalemdir. Ek olarak LED ışıklı bir fener gibi kullanabileceğiniz alete dönüştürmek için minik butonuna dokunmanız yeterlidir. Ayrıca diğer küçük butonuna dokunduğunuzda özellikle çocukların çok sevdiği lazer ışığı yayıyor. Bu özellikli Stylus kalemin siyah, kırmızı ve gümüş renkli üç ayrı şık tasarımı da mevcut. Hem kişisel ihtiyaçlarınıza özel bir aksesuar hem de sevdiklerinize hediye edebileceğiniz mükemmel bir alternatif olabilir.
Bir Stylus kalem kullanmanın pek çok nedeni ve avantajı vardır; ortopedik özürlü ya da çok büyük ve kalın parmakları olan kişiler, küçük eller için tasarlanmış dokunmatik ekranlarla zorluk çekebilir. Ya da soğuk havalarda eldiveninizi çıkarmanız gerekebilir. Stylus kalemler dokunmatik ekranla parmağınızdaki gibi tamamen etkileşime girer, bu nedenle özel bir kurulum gerektirmez. Benzeri sebepler ihtiyaçlarınızı özel kılar.

Beğeninize sunduğumuz bu fonksiyonel ve modern Stylus kalem çeşitlerimizden seçeceğiniz modele sahip olabilmeniz için mobilcadde.comdan hemen sepetinize eklemeniz yeterlidir. Şimdi kredi kartına taksit, kapıda ödeme ve ücretsiz kargo avantajları ile mobilcadde.comda kolay ve keyifli alışverişe başlayabilirsiniz.