Telefonunuz

Xiaomi Mi Note 3
Xiaomi
Mi Note 3
Değiştir

Xiaomi Mi Note 3 Kişiye Özel Kılıf Tasarla

Xiaomi Mi Note 3 Kişiye Özel Kılıf Çeşitleri

Artık kılıf modelleri tamamen telefon kullanıcılarının zevklerine göre dizayn edilebilecek. Sizlere Xiaomi Mi Note 3 kişiye özel kılıf tasarımını hazırlama şansını sunuyoruz. Nasıl bir telefon kılıf istediğinizi hayal ederek, bu hayalinizi hemen gerçeğe dönüştürebilirsiniz. Gayet kolay bir şekilde tasarlayabileceğiniz kılıfınız, telefonunuz ile birebir uyumlu olduğundan tüm tuşlarını kullanmaya devam edebileceksiniz. 

Kişiye özel olarak hazırlanabilen kılıflar telefonunuza kişisel bir görünüm kazandırmanız için harika bir seçenek olabiliyor. Kaliteli malzemelerden hazırlandığı için uzun süre sorun yaşamadan kullanabileceğiniz Xiaomi Mi Note 3 kişiye özel kılıfları kendi süslü püslü stilinizi telefonunuza kazandırmanızı sağlıyor. Bu şık modeller arasında kendi fotoğrafınızı yükleyebileceğiniz kılıf çeşitleri de mevcut. 

Önce telefonunuzun marka ve modelini seçin. Ardından mevcut modellere göz atarak beğendiğinizin üzerine tıklayabilir ve hemen kılıfınızı dizayn etmeye başlayabilirsiniz. Rengini değiştirebilir ya da desenli kılıflara yönelebilirsiniz. Kılıfın üzerinde adınızın yazması mümkün olabilir. Dilerseniz isminizin baş harfinin şık bir çizimle kılıfa yazılmasını da sağlayabilirsiniz. Elbette tüm bu modellere göz atarak ilham alabilir ve nasıl bir kılıf istediğinize daha kolay karar verebilirsiniz.

Sizlere son derece geniş bir model seçeneği sunmamızın nedeni, tamamen size özel bir kılıf dizayn edebilmenizdir. Elbette tüm şansı değerlendirirken minimum seviyede ödeme yapmanız yeterli olacak. Stilinizi net bir şekilde yansıtan kişiye özel kılıflar için ödeme kolaylıkları ile birlikte ücretsiz kargo fırsatını da sizlere sunuyoruz.