Telefonunuzu Seçin

Telefonunuza uyumlu kordon çeşitlerini görmek için cihazınızı seçin

Kayış ve Kordonlar

    
Akıllı saat teknolojinin heyecanla beklenen devi Apple Watch ile anı yakalamaya hazır mısınız? Mobil teknolojilerin tamamını Apple Smart Watch ile bir araya toplayabilirsiniz. Hayatınızın akışına göre kişiselleştirebileceğiniz bu akıllı saat günün her anı size yardımcı oluyor.

iMac, iPhone, iPod teknolojileri ile sevenlerinin gözdesi olan Apple şimdi Apple Watch akıllı saati sizlerle buluşturuyor. Marka, hayatımıza girdiği günden bu yana her daim teknolojiyi daha erişilebilir ve kişisel kullanım aracı haline getirmeyi misyon edinmişti. Apple Smart Watch ile bu hedefe bir adım daha yaklaşan firma, teknolojik ürünlerinin size küçük bir asistan olmasını sağlıyor.

iPhone telefonunuz ile eş bir biçimde çalışan bu saat, yaşam tarzınıza göre kişiselleştirilen ekranı ile anı sizin için önemli kılar. Her daim bileğinizde olduğundan iletişim yöntemlerini daha etkin kullanmanızı sağlar. Telefonunuza gelen bir mesajı kolunuzda görebileceğiniz gibi kalp atışınızı dahi arkadaşlarınız ile paylaşma olanağı sunuyor. Sağlıklı bir yaşam için size adeta fitness hocalığı yapan bu bileklik, doğru yönlendirmeler ile olumlu pekiştirmeler sağlar.

Tarzınıza göre 3 çeşit akıllı saatten herhangi birini seçebilirsiniz. Watch, Watch Sport ve Watch Edition ihtiyacınız olan stili size sunuyor. Değişebilen Apple Watch kordonları ile de giyiminize uygun tercihler yapabilirsiniz. Unutmayın, her an yanınızda bulunduracağınız uyumlu aksesuarlarınız ile artık mobil dünya daha keyifli, araç kullanmak daha güvenli. Floroelastomer kordonu, kasa ile uyumlu farklı modellere sahip. Apple Watch‹a sahip olduysanız beğendiğiniz farklı renklerdeki Apple Watch kordonu MobilCadde.com‹dan edinebilirsiniz.