Telefonunuzu Seçin

Telefonunuza uyumlu kılıf çeşitlerini görmek için cihazınızı seçin

İnce Kapaklı Kılıflar

    
Bir kapaklı kılıfta arayacağınız ilk özellik ince kapak ve kullanışlılık olmalıdır. Pencereli, resimli, taşlı ve daha birçok model ince kapak kılıflar MobilCadde.com‹da bulabilirsiniz. Hem kapaklı hem zarif tasarımlı bir kılıf istiyorsanız ince kapaklı kılıflar tam size göre. Telefonunuz mevcut inceliğini korurken, aynı zamanda çiziklere ve darbelere karşı da korunaklı olacak. İnce kapaklı kılıflar size kullanımda da kolaylık sağlayacaktır.

Kullanım amacınıza göre ihtiyacınız olan ince kapaklı kılıflara bir yenisi eklenmektedir. Dot View, Led Cover, uyku modlu kılıflar artık oldukça popüler. Telefonunuzu kapattığında otomatik olarak uyku moduna geçen kılıf sayesinde hem bataryanızdan tasarruf edebilir hem de telefonunuzun ekranından saat ve tarih gibi bilgileri de görebilirsiniz. Ya da Led Cover kılıflar ile telefonunuzda hayranlık uyandırabilirsiniz. Eğer siz de telefon kılıfınızı ince kapaklı olarak kullanmayı tercih ediyorsanız bu kategorideki ürünler oldukça ilginizi çekecektir.

Pencere özelliği olan bir kılıf sayesinde gelen aramalarınızı rahatlıkla yanıtlayabilir, görüşme gerçekleştirebilirsiniz. Ya da hem taşlı hem ince kapaklı bir kılıf sayesinde katıldığınız davetlerde şıklığınızı ön plana çıkartabilirsiniz. En fazla çeşidi bulabileceğiniz ince kapaklı kılıflar için MobilCadde.com‹u ziyaret edebilirsiniz. Ücretsiz kargo seçeneğinden yararlanmak için acele edin.