Telefonunuzu Seçin

Telefonunuza uyumlu home butonu çeşitlerini görmek için cihazınızı seçin

Home Butonu

    
Apple iPhone cihazları genelde oldukça dayanıklıdır, ancak yine de en çok karşılaşılan sorunu genellikle "Home" tuşunun bir süre sonra düzgün çalışmaması, hatta tamamen fonksiyonunu yitirmesidir. Yeni bir çözüm olarak tasarlanan home butonu, iPhone, iPad ve iPod Touch cihazlarınızdaki bu çok önemli özelliği korumak üzere pratik bir şekilde cihazınıza yerleştirebileceğiniz şık ve fonksiyonel bir aksesuardır.

Akıllı telefonunuz IPhone veya iPad Home butonu - Ana Ekran düğmesinin çalışmaması için çeşitli nedenler vardır. Daha eski iPhone ve iPad modellerinde (iPhone 7nin öncesi) zamanla fiziksel olarak aşınabilecek düğmeler bulunuyor. iPhone 7 ve sonrasında yüksek performanslı motor sistemli farklı bir home butonu geliştirildi, ancak selef modellerin çoğunda aynı sorun devam etmektedir. Sebep ne olursa olsun Home düğmenizle ilgili sorun yaşıyorsanız veya yalnızca onu kullanmak istemiyorsanız, her ihtimale karşı yeni modellerde dahi çok sık kullanılan home butonunun home buton sticker aksesuarlar ile korunması öneriliyor.

Ekranınızda bu yeni yapıştırma aksesuar kullanımınıza engel değildir, bilakis cihazınızı daha etkili kullanmanızı sağlarken home tuşunuzu da fazla baskılamayarak korumuş olursunuz. Ayrıca nezih ve şık tasarımları ile telefonunuza bir ayrıcalık ve şıklık yaratarak kişiselleştirebilirsiniz. Home butonu aksesuarlarını cihaz üzerine yerleştirmeden önce cihazların yüzey alanının temiz ve kuru olduğundan emin olmanızı tavsiye ederiz, normal şartlarda siz istemedikten sonra çıkmayacak kadar güçlüdür.

Son teknoloji ürünü ve maddi değeri yüksek bir cihazın stratejik noktası olan home bölümünün küçük bir aksesuar ile korunabileceğini gösteren kategori modellerimizden beğendiğinizi, hemen mobilcadde.comdan sepetinize ekleyerek, kredi kartına taksit, kapıda ödeme ve ücretsiz kargo seçenekleri ile şimdi sahip olabilirsiniz.