Telefonunuzu Seçin

Telefonunuza uyumlu fitness bilekliği çeşitlerini görmek için cihazınızı seçin

Fitness Bileklikleri

    
Aprolink AproGear Bluetooth Fitness Bilekliği
190,31 TL+ KDV
159,48 TL+ KDV
Gündelilk yaşamınızda size kolaylık sağlayacak olan her zevke uygun fitness bileklikleri MobilCadde.com‹da. Fitness bilekliklerini kolayca telefonunuzla senkronize edebilirsiniz. Fitness bilekliği sayesinde uyku düzeninizi, hareketlerinizi ve yemek kalitenizi kontrol altında tutabilirsiniz. Nasıl uyuduğunuzu, hareketlerinizi ve yediğiniz yemeği gösteren bu bilekliklerle daha sağlıklı bir yaşam için, bedeninizi kontrol altında tutacaksınız. Fitness bilekliğiniz günlük aktivitelerinizi takip ederken, sosyal ağlarda paylaşım da yapmanıza yardımcı olacaktır. Birçok renkte fitness bilekliğinden zevkinize en uygun olanını seçmek için MobilCadde.com‹u ziyaret etmeyi unutmayın.

Fitness bilekliğiniz ile telefonunuz arasında kablosuz senkronizasyon kurabilirsiniz. Bu bileklikler uyku hareket ve yemek kalitenizi artırmanıza yardımcı oluyor. Bu sayede her gününüz bir önceki günden daha verimli oluyor. Her sabah yapacaklarım listesi ile günlük atılacak adım sayısı, uyku düzeni, sıvı tüketimi ibi hedefler vücut yapınıza göre belirleniyor.

Sağlıklı bir yaşam için yorulmayın, tüm planlarınızı fitness bilekliğine bırakın, o sizin için gerekli herşeyi sunacaktır. MobilCadde.com‹da Jawbone UP24 ve daha bir çok marka fitness bilekliğini bulabilirsiniz. Bileğinizin boyutuna göre özel boyutları olan bu bileklikler kaliteli bir yaşam için size en iyisini sunuyor. Fitness bilekliğine sahip olmak için hemen MobilCadde.com‹a uğrayın, üstün hizmet ve kalite gücü ile beğendiğiniz ürüne sahip olun. Üstelik hiçbir kargo bedeli ödemeden.