Telefonunuzu Seçin

Telefonunuza uyumlu fenerbahçe kılıf çeşitlerini görmek için cihazınızı seçin

Fenerbahçe Kılıfları

    

Telefonunuza uygun tasarımlı kapaklar

Fenerbahçe‹nin lisanslı ürünlerini her zaman üzerinde taşımak isteyenler edenler için şimdi telefon modeline özel kılıf ve stickerları da var. Premium, deri, ahşap ya da rubber malzemeden üretilen lisanslı Fenerbahçe kılıfları MobilCadde.com‹da fanatik alıcılarını bekliyor.

FB Spor kulübünün lisanslı ürünü bu kılıf ve stickerlar ile takımınızın ruhunu cebinizde taşıyacaksınız. Fenerbahçe taraftarlarına özel tasarlanmış sarı lacivert bu özel kılıflar MobilCadde.com stoklarında mevcut. Üstelik bu model kılıfları satın alırken hiçbir şekilde kargo ücreti ödemiyorsunuz. Fenerbahçe maçlarında aksesuarlarınızla bir bütünlük oluşturmak istiyorsanız takımınızın formasını kılıfınızla tamamlayabilirsiniz. Takımınızın asil renkleriyle yalnızca telefonunuzu değil, dilerseniz tabletinizi de renklendirebilirsiniz. Tabletiniz ile uyumlu sarı lacivert renklerindeki sticklerlar cihazınızı asla kalınlaştırmaz ve çiziklere karşı da koruma sağlar. Takımınızın renkleriyle gözler üzerinizde olsun istiyorsanız, tribünlerde en güzel selfieleri çekeceğiniz telefonunuz herkesten farklı olsun istiyorsanız tarzınızı yansıtan kılıfınızı bir an önce seçmeye başlayın.

Gittiğiniz maçlarda en sevdiğiniz anları taraftar kılıflarıyla ölümsüzleştirmek artık daha eğlenceli. Tek yapmanız gereken MobilCadde.com‹un onlarca ürün seçeneği arasından tarzınıza uygun kılıf seçmek. İstediğiniz Fenerbahçe kılıf ürününe sahip olmak iki tık kadar uzağınızda. Beğendiğiniz ürünleri sepetinize ekleyin ve dilediğiniz ödeme yöntemiyle alışverişinizi gerçekleştirebilirsiniz.